Covid upuru piemiņas svētbrīdis13.martā pl.18:00

Saite uz svētbrīža sākumu 13.martā pl. 18:00:

 https://www.youtube.com/watch?v=L5ezPVQPtTM

Sestdien, 13.martā aprit gads kopš dzīvojam Covid pandēmijas ārkārtējās situācijas apstākļos. Šajā 13.marta vakarā pl.18:00 Rīgas Lutera draudze aicina piedalīties Covid upuru piemiņas svētbrīdī, kas notiks attālināti un būs skatāms Rīgas Lutera draudzes Youtube kanālā. Īsi pirms svētbrīža sākuma aicinām ikvienu aizdeg sveci savas mājas logā vai pagalmā, pieminot tos, kurus šī pandēmija skārusi vistiešāk.

“Nākamo sestdien 13.martā aprit gads, kopš valstī izsludināja ārkārtējo situāciju Covid pandēmijas dēļ. Grieķu valodas vārds Pan-demos nozīmē visu sabiedrību, visu tautu aptverošs. Tā nav epidēmija, kas uzliesmojusi kaut kur tur. Pandēmija ir, kad viss ir skarts, viss ir aptverts. Un tas nozīmē, ka vairs nav neviena, kas nebūtu tās skarts. Atkrīt iespēja skatīties no kaut kurienes uz pandēmijas skartajiem, tās norisēm, tās radītajiem jautājumiem. Mēs visi uz šo skatāmies no. Mēs visi esam šajā laivā.” mācītājs Linards Rozentāls.

Covid upuru piemiņas svētbrīdi no Rīgas Lutera baznīcas vadīs draudzes mācītājs Linards Rozentāls, lūgšanas sacīs Rinalds Grants – Vecās sv. Ģertrūdes draudzes mācītājs un Rīgas iecirkņa prāvests, Edgars Mažis – Āgenskalna baptistu draudzes mācītājs, Aija Greiema – Latviešu Apvienotās draudzes Kalamazū (Latvijas Ev.lut.baznīca Amerikā) mācītāja un citi. Piemiņas brīdī Torņakalnā skandēs Rīgas Lutera baznīcas zvans.

 

Rīgas Lutera draudze aicina Covid upuru piemiņas svētbrīdī piedalīties arī citas draudzes un Latvijas dievnamus.

 

 

Rīgas Lutera draudzes Youtube kanāla vietnes adrese: www.youtube.com/user/rigasluteradraudze

Pievienotais foto: Anne Nygard, www.unsplash.com

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.