Citādais Advents vārdos un mūzikā GAISMU GAIDOT

I Adventa vakarā, 3.decembrī 17.00, Rīgas Lutera baznīcā Torņakalnā notiks Citādais Advents vārdos un mūzikā “Gaismu gaidot”.

Ziemsvētkus gaidot aicinām uz ļoti sirsnīgu satikšanos vārdos un mūzikā ar mūsu ilggadējiem un mīļiem draugiem – Kasparu Zemīti, Rēziju Kalniņu, Intaru Busuli, Elzu Rozentāli, Valteru Pūci & Daini Teni, Kristīni Pāži, Kristiānu Stirāni un Elviju Bušu, Kristapu Vanadziņu, grupām Sudden Lights un Ze Band, Rīgas Lutera draudzes kori un citiem sabiedrībā zināmiem mūziķiem, Torņakalna baznīcas atbalstītājiem gadu no gada.

Adventa un Ziemsvētku centrā ir nupat piedzimis bērns – Jēzus silītē – un viņa labsajūta, viņa labbūtība, lai viņam būtu labi, lai nesaltu, lai viņš būtu paēdis, drošībā, lai viņam nekas nespiestu, lai viņš justos ērti, lai nekas netraucētu. Ziemsvētki ir stāsts par patiesām rūpēm un par to, lai jebkuram cilvēkam būtu labi.

Tāpēc – ir ļoti nepieciešamas mūsdienīgas, siltas labierīcības līdzās Lutera baznīcai – cilvēku pilniem svētkiem un dievkalpojumiem, koncertiem un pasākumiem, kristībām un laulībām un visam, visam citam, kas notiek mūsu baznīcā un tās dārzā, lai cilvēks justos labi.

Nāc un atbalsti! Lai cilvēkiem nebūtu jāciešas!

Visi šajā pasākumā iegūtie līdzekļi tiks izlietoti baznīcas infrastruktūras uzlabošanai – siltu, mūsdienīgu āra labierīcību izbūvei pie Rīgas Lutera baznīcas Torņakalnā.

Biļetes: https://www.aula.lv/pasakumi/koncerts-gaismu-gaidot?event=1793

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.