Brīvdabas dievkalpojums 1. septembrī!

Dievkalpojums ar citādu noskaņu, jaunu pieredzi, zem zilām debesīm.

Tā kā laika prognozes šķiet iepriecinošas, dievkalpojumu 1. septembrī plkst. 11.00 gribam rīkot baznīcas dārzā – lielajā zālājā aiz dievnama, zem klajas debess.

Tiem no jums, kas pēdējos gados esat piedzīvojuši dievkalpojumu draudzes nometnē, tas nebūs nekas neparasts. Šis būs ļoti līdzīgs. Mēs daudzi esam piedzīvojuši īpašo, atraisīto, brīvo, dvēselisko dievkalpojuma noskaņu nometnē – šo īpašo kopības sajūtu, un gribam mēģināt to radīt arī Torņakalnā. Kāpēc gan ko tik īpašu “turēt zem pūra” un pielietot tikai reizi gadā pie Ungura ezera?

Dievkalpojuma kārtība būs citāda. Kāda – tas lai paliek noslēpums. Varam tikai pačukstēt priekšā, ka tas būs nedaudz līdzīgs Jēzus laika mielastiem un dievkalpojumam Korintas draudzē, par kuru apustulis Pāvils daudz runā vienā no savām vēstulēm.

Bet ir divi lūgumi:
• paņemiet, lūdzu, līdzi kaut ko garšīgu – kaut ko, kas palicis pāri no brokastīm, kaut ko ēdamu vai dzeramu, ar ko var pacienāt pārējos. Nevajag daudz, nepārspīlēsim, tas nebūs kāzu mielasts;
• tā kā baznīcas solus ārā neiznesīsim, lūdzu, paņemiet līdzi kādu paklājiņu, pledu, spilvenu vai saliekamu krēslu, lai jums pašiem ir ērtāk. Un ģērbieties brīvi – ne tā, kā “uz baznīcu” 🙂

Tiekamies brīvdabas dievkalpojumā svētdien, 1.septembrī, plkst. 11.00 aiz Lutera baznīcas Torņakalnā. Spīdēs saule, būs silts un mums pašiem laba noskaņa un prieks!

 

Mācītājs Linards Rozentāls

 

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.