BĪBELES STUDIJAS – katru pirmdienu septembrī (2022)

BĪBELES STUDIJAS vada Stefānija un Harriete angļu valodā ar iespējamu tulkojumu latviešu un krievu valodā katru pirmdienu septembrī 2022 18.00 – 19.00 TORŅAKALNA IELA 5 (Rīgas Lutera draudzes centrs)   Visi laipni aicināti! Papildus informācija +371 26 390 166   Stefānija un Harieta ir ceļojošas, nekonfesionālas Bībeles skolotājas. Septembrī viņi uzturēsies Rīgā un piedāvās Jaunās Derības lasījumus angļu valodā visiem, kas vēlas apmeklēt. Viņi vēlas iedvesmot citus dziļāk ieskatīties un izprast Jēzus dzīvi.     BIBLE TALKS By Stephanie and Harriet in English with the possibility of Latvian or Russian translation —————————— Every Monday in September 2022 18.00 – 19.00 TORŅAKALNA IELA 5 (Rīgas Lutera draudzes centrs)   All are welcome! +371 26 390 166 for any questions   Stephanie and Harriet are travelling, non-denominational Bible teachers. They will be staying Riga in September (in “Youthments”) and offer New Testament Reads -in English- to all who wish to attend. They would like to inspire others to deeper look into and understand the life of Jesus.
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.