Bērnu slimnīcas vecāku māja aicina brīvprātīgos

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Torņakalnā Vecāku mājas vadītāja Liene Indrāne raksta: “Dārgie Lutera draudzes ģimenes locekļi un draugi! Ar patiesu prieku un pateicību par doto iespēju, es – Liene Indrāne, esmu pievienojusies Vecāku mājas komandai, pieņemot man uzticēto iespēju vadīt Vecāku māju. Bērnu slimnīcas fonda Vecāku mājas darbība jau kopš tās pirmsākumiem ir iespējama, pateicoties uzticamai brīvprātīgo darbinieku komandai, no kuras liela daļa ir cieši saistīta ar Lutera draudzi. Brīvprātīgie darbinieki sagaida un uzņem Vecāku mājā BKUS pacientu vecākus, un rūpējas, lai vecāki šeit var atpūsties un izgulēties, pagatavot sev maltīti un izmazgāt drēbes, paliekot savu bērnu tuvumā – slimnīcas teritorijā esošajā Vecāku mājā, patīkamā un klusā atmosfērā. Brīvprātīgo darbinieku dežūras Vecāku mājā darba dienās ir no plkst. 8.00-11.00 vai no plkst. 17.00-20.00. Brīvdienās no plkst. 8.00-12.00, plkst. 12.00-16.00 vai no plkst. 16.00-20.00. Dežūru biežumu brīvprātīgie darbinieki paši var brīvi izvēlēties, saskaņojot ar savām iespējām. Ja arī tu vēlies pievienoties mūsu brīvprātīgo pulkam, lūdzu, atraksti īsu motivācijas vēstuli uz liene.indrane@bsf.lv . Ar prieku gaidīsim!”

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.