Baznīcu nakts Rīgas Lutera baznīcā

Baznīcu naktī, piektdien, 10. jūnijā, kad durvis līdz pat pusnaktij būs atvērtas teju 200 Latvijas dievnamos, Rīgas Lutera baznīcas programmu ievadīs Rīgas zvanu ansambļa “Primus” koncerts.

2016-05-22 12.04.46 am

 

Muzikālajā priekšnesumā skanēs J.S. Baha, J. Pahelbela, A. Dvoržāka, J. Brāmsa u.c. klasiķu kompozīcijas, kā arī latviešu tautasdziesmu apdares un oriģināldarbi. Zvanu ansamblis, kurā darbojas jauni un profesionāli mūziķi vecumā līdz 25 gadiem, koncertējis kopā ar tādiem zināmiem kolektīviem kā Latvijas Radio koris, “Ave Sol” u.c.

Pēc tam līdz pat pusnaktij dievnams būs atvērts klusumam un meditācijai, ļaujot steidzīgajā ikdienā atrast laiku mierpilnai būšanai un pārdomām. Plkst. 21.00 klātesošie aicināti vienoties Tēvreizes lūgšanā – “Mūsu tēvs debesīs” šajā laikā tiks lūgta visās Latvijas baznīcās, kas būs vērušas durvis apmeklētājiem.

BaznicuNakts

 

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.