Sociālās aprūpes centra “Atsaucība” iemītnieku ekskursija

Šī vienas dienas ekskursija uz Jelgavas apkaimi bija iespējama, pateicoties “Adventa tirdziņā” saziedotajiem līdzekļiem. Jaunieši aplūkoja Baltijā lielāko smilšu skulptūru parku Pasta salā, kas tapis 13. starptautiskajā Smilšu skulptūru festivālā “Summer signs 2019”. Pēc gūtajiem iespaidiem parkā ceļotāji pameta pilsētu un devās uz Mini zoo “Lauku sēta” Cenas pagastā. Gida pavadībā pansionāta iemītnieki uzzināja daudz jauna un interesanta ne tikai par tādiem labi zināmiem Latvijas lauku sētas dzīvniekiem kā kazām, aitām un rukšiem, bet arī par eksotiskajām alpakām, lamām un miniatūrzirgiem! Emocijas un pastaiga lauku vidē rosināja veselīgu apetīti, tādēļ dienas beigās tika sarīkots bagātīgs pikniks. To, ka pasākums bija izdevies, apliecina kāda pansionāta iemītnieka jautājums, izkāpjot no autobusa: “Kad mēs atkal brauksim ekskursijā?” Atbilde ir – drīz, jau rudenī.

Paldies ikvienam, kurš atbalstīja līdzekļu vākšanu!

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.