Atjaunosim baznīcas priekštelpu!

Pirmais, ko ienākot Rīgas Lutera baznīcā, ierauga tās apmeklētāji, ir dievnama priekštelpa. Ir pienācis laiks to izremontēt – gan atjaunot durvis un kapiteļus, savest kārtībā griestus un sienas, gan arī īstenot mūsdienīga ziņojuma dēļa koncepciju ar diviem ekrāniem un sadaļu draudzes locekļu sludinājumiem. Šo ieceri vēlamies īstenot līdz Ziemassvētkiem.

Baznīcas priekštelpa ir sava veida vizītkarte, un kopā mēs varam to padarīt pievilcīgāku, ziedojot naudu baznīcā un Draudzes centrā īpašās urnās, ar pārskaitījumu bankā vai ar karti un skaidrā naudā draudzes kancelejā. Darbu kopējā tāme ir 7389 eiro, tai skaitā remonta izmaksas – 3630 eiro un informācijas siena ar monitoriem – 3759 eiro. 

Ziedojums ar pārskatījumu

Saņēmējs: Rīgas Lutera evaņģēliski luteriskā draudze

Konts: LV55HABA0551008460337 (Swedbank)

Konts: LV02UNLA0003000701104 (SEB banka)

Maksājuma mērķis: Ziedojums priekštelpas remontam

Rīgas Lutera draudzes garīgā, pastorālā un izglītojošā darbība var notikt, tikai pateicoties draudzes locekļu ziedojumiem un atbalstam, tāpēc esat aicināti dāvināt līdzekļus arī šim mērķim. No sirds pateicamies ikvienam ziedotājam, kas atbalsta draudzes darbu!

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.