Atbalsts patvēruma meklētājiem

26. decembrī Draudzes namā notika Lielais mielasts, uz kuru tika uzaicināti visi tobrīd Latvijā esošie patvēruma meklētāji, kuri pagaidām uzturas Muceniekos. Lielais mielasts Ziemsvētkos notika jau ceturto gadu, pateicoties Adventa tirdziņā saziedotajiem līdzekļiem. Lielais mielasts ir pasākums cilvēkiem vai cilvēku grupām, kuri nepieder pie draudzes, bet kuriem ir nepieciešams īpašs atbalsts. Dzīva sastapšanās ar cilvēkiem, par kuriem līdz šim tik daudzi tikai runā, bija ļoti vērtīga un dziedinoša pieredze. Tā ir daļa no draudzes kalpošanas darba visai sabiedrībai.

Tā kā Lielā mielasta brīvprātīgo organizatoru grupa bija iedvesmota un gatava turpināt atbalsta darbu esošajiem un gaidāmajiem patvēruma meklētājiem, 6. februārī 10.00 Draudzes namā uz tikšanos ir aicināti visi, kas vēlas praktiski piedalīties šajā atbalsta darbā. Politologs Visvaldis Valtenbergs stāstīs par “bēgļu” krīzes saknēm un par tām teritorijām, no kurām nāk cilvēki, kas nonākuši Eiropā. Mēs kopīgi mēģināsim kliedēt mītus, izrunāt šaubas un apzināties iespējamos izaicinājumus, domājot par nākamajām aktivitātēm.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.