Atvērta pieteikšanās līdzatkarīgo atbalsta grupas nodarbībām

No 26. septembra katru trešdienu plkst. 18.30 Draudzes centrā notiks 12 nodarbību cikls Atbalsta grupai līdzatkarībā.

Atbalsta grupa līdzatkarībā ir paredzēta cilvēkiem, kuriem ir attiecību atkarība jeb līdzatkarība. Līdzatkarība ir emocionāls, psiholoģisks un uzvedības stāvoklis, kas veidojas no tā, ka cilvēks ilgstoši ir bijis pakļauts un praktizējis vardarbīgus, nomācošus, parasti ģimenē, vai pat no paaudzes paaudzē nodotus “likumus”, kuri liedz paust patiesās jūtas, liedz tieši un atklāti runāt par svarīgiem, personīgiem un attiecību jautājumiem, un kuru rezultātā ir paralizēta pilnvērtīga dzīve un pilnvērtīgas attiecības.

Līdzatkarības atbalsta grupas tikšanās laikā tiks izmantoti Divpadsmit Soļu programmas materiāli un piedāvātas mākslas terapijas metodes. Grupas tikšanās ilgums – 3 stundas.

Grupu vada geštaltterapeite, mākslas terapeite Agija Bogdanova. Dalība par ziedojumiem.

Plašāka informācija un pieteikšanās >>

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.