Maijā aicinām pievienoties – viesmīlības grupā, bibliotēkas darbā

AICINĀM PIEVIENOTIES
Viesmīlības grupas dalībniekus – atbildīgos par sadraudzības cienasta galda klāšanu svētdienās pēc dievkalpojuma
Lai uzzinātu vairāk un pieteiktos, interesentus gaidīsim 15.maijā pēc dievkalpojuma Draudzes centra bibliotēkā!
Mūsu kopīgais laiks ik svētdienu pēc dievkalpojuma draudzes centrā pie tējas un kafijas tases ir īpaši atbalstošs un iedvesmojošs daudziem no mums! Lai šo patīkamo tradīciju mēs varētu turpināt, ik svētdienu uzburot jauku pop-up kafejnīcu draudzes centrā, aicinām pievienoties jaunus dalībniekus viesmīlības komandā, lai parūpētos par kafijas uzvārīšanu, galda saklāšanu, kūku servēšanu. Katru svētdienu nepieciešami vismaz divi vai vairāki brīvprātīgie. Draudzes pop-up kafejnīcas saimnieku lomā iejusties aicināts ikviens – gan dāmas, gan kungi! Tāpēc turpmāk šo kalpošanas grupu sauksim par “Viesmīlības grupu” iepriekšējās “Dāmu komitejas” vietā. Tāpat droši varat aicināt pievienoties draugus, radus, kaimiņus, kas nav mūsu draudzes locekļi. Lai sadraudzība turpinās!

Draudzes bibliotēkas pārzini
Grāmatu draugi, grāmatu mīļi! Aicinām jūs pieteikties kā brīvprātīgos kalpošanā mūsu draudzes bibliotēkā – sarindot, apmīļot, izsniegt un pieņem grāmatas, dalīties jaunumos grāmatu pasaulē un uzturēt “ierindā” mūsu bibliotēku draudzes centrā! Viens no līdzšinējiem bibliotēkas “gariņiem” – Gunta – ievedīs jūs mūsu grāmatu pasaulē un kartotēkā! Aicinām pieteikties pie Ineses Stankevičas, tālrunis 29486861 vai e-pastā: inese@inesestankevica.lv

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.