Aicinājums kļūt par brīvprātīgo bērnu sociālās aprūpes namā

Brīvprātīgais darbinieks ir sirsnīgs, palīdzēt gribošs cilvēks, kurš strādā bez finansiālas atlīdzības, pretī saņemot bērnu mīlestību un VSAC darbinieku pateicību, iegūstot pieredzi un zināšanas profesionālu pasniedzēju vadībā.

Par brīvprātīgo var kļūt jebkura pilngadīga persona, neatkarīgi no dzimuma, vecuma un veselības stāvokļa, nacionalitātes, politiskajiem uzskatiem un konfesionālās piederības. Katram, kurš to vēlas, ir iespēja kļūt par brīvprātīgo darbinieku centrā, ziedojot tam pāris stundas dienā, nedēļā vai mēnesī atkarībā no vēlmēm un iespējām.

Lūgums atsaukties tos draudzes locekļus, kuri vēl nav aktīvi kalpotāji draudzē! Esat mīļi gaidīti pieteikties brīvprātīgā darbam VSAC “Rīga”, Kapseļu ielā 31/18, iepriekš sazinoties ar VSAC “Rīga” brīvprātīgā darba veicēju koordinatori Kristīni Jarmakoviču (t.: 67436870; e-pasts: kristine.jarmakovica@vsacriga.gov.lv).

Plašāka informācija >>

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.