Adventa tirdziņš 22. decembrī!

Svētdien, 22. decembrī, plkst. 13.00 visi mīļi aicināti uz Adventa tirdziņu Draudzes centrā! Pērn vācām ziedojumus cilvēku ar garīgiem traucējumiem atbalstam un esam par savāktajiem līdzekļiem varējuši iepriecināt un atbalstīt sociālā aprūpes centra “Atsaucība” iemītniekus. Šogad ziedojumus vāksim ar devīzi “Kultūra sākas no mazmājiņas!”, lai kaut soli pietuvotos sen plānotai un ļoti nepieciešamai iecerei – tualešu izbūvei baznīcā.

Tirdziņā, kā ierasts, darbosies grāmatu galds, vintāžas lietu tirdziņš, loterija, būs piparkūkas un citi gardumi. Izsolē trīs galvenās balvas būs Māra Subača glezna, Lienes Zemītes “Lapsas māja” torte un lielā piparkūku māja!

Līdz 17. decembrim aicinām ziedot lietotas, bet labā stāvoklī, tīras un glītas, bērnu rotaļlietas un spēles, kas pašiem vairs neder, bet tirdziņā par simbolisku samaksu tās varēs svētku dāvanām iegādāties citi. Rotaļlietas lūdzam nogādāt Draudzes centrā.

Aicinām brīvprātīgos palīgus, uzņēmumus un mājražotājus, kuri ir gatavi ziedot savu produkciju labdarības tirdziņam, pieteikties pie Ineses Stankevičas, zvanot (tālr. 29486861) vai rakstot (Stankevica.Inese@gmail.com).

ADVENTA TIRDZIŅŠ (1)

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.