Sāk labdarības akciju “Dienišķā maize”

Dienišķā maizeSvētdien, 28. septembrī, Rīgas Lutera draudze sāk labdarības akciju “Dienišķā maize”, kuras ietvaros draudzes locekļi un labas gribas cilvēki aicināti ar nelielu ziedojumu – pārtikas paciņu, atbalstīt draudzes aprūpē esošos trūcīgos un vientuļos cilvēkus.

Paciņas, kurās ielikt pārtikas ziedojumu, no 28. septembra var paņemt Rīgas Lutera baznīcā (pēdējos solos) vai draudzes namā (kancelejā).

Ziedošanai ieteicamie pārtikas produkti

Aicinām ziedot pārtiku, kas iepriecinātu trūcīgos cilvēkus, bet ko ikdienā viņi nevarētu atļauties iegādāties dārdzības vai augstās kvalitātes dēļ:

  • Sausie produkti – milti, rīsi, griķi, zirņi, manna, auzu pārslas, rieksti, žāvēti augļi un ogas
  • Konservi – dārzeņi, augļi, ogas
  • Saldumi – cepumi, šokolāde, konfektes, cukurs, medus
  • Eļļa, tēja, kafija, garšvielas

Pārtikas paciņas līdz sestdienai, 4. oktobrim lūgums nogādāt Rīgas Lutera baznīcā un atstāt tās pēdējos solos pirms vai pēc dievkalpojuma, vai nogādāt Rīgas Lutera draudzes namā, Torņakalna ielā 3/5, Rīgā.

Akcijas noslēgums Pļaujas svētkos

Labdarības akcijas noslēgumā – Pļaujas svētkos, svētdien, 5. oktobrī, Rīgas Lutera draudzes diakonijas darbinieki, brīvprātīgā darba veicēji un veco cilvēku mājapmeklētāji nogādās saziedotās pārtikas paciņas draudzes aprūpē esošajiem cilvēkiem.

Tiem, kas vēlētos ziedot lielāku pārtikas apjomu vai specifiskus pārtikas produktus, lūgums vispirms sazināties ar labdarības akcijas “Dienišķā maize” koordinatori, Rīgas Lutera draudzes diakonijas vadītāju Ievu Ansoni, Ieva.Ansone@LuteradDraudze.lv, +371 28345443.

Akcijas laikā draudzē sagatavotas 280 pārtikas paciņas, no kurām 200 paciņas sagatavo centralizēti par draudzei ziedoto naudu, pārējās 80 paciņas sarūpējuši individuālie ziedotāji.

Sirsnīgi pateicamies visiem draudzes locekļiem un labas gribas cilvēkiem, kas piedalījās, atbalstīja un ziedoja, gatavoja paciņas un piegādāja tās adresātiem!

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.