2. septembrī – Sākas iesvētību kursa nodarbības

Otrdien, 2. septembrī, plkst. 19.00 Rīgas Luterā draudzē sākas jauns iesvētību kurss. Šis divpadsmit nodarbību kurss ar nodarbībām reizi nedēļā. Iesvētes kursa nobeigumā – iesvētības dievkalpojumā ceturtdien 4. decembrī vai sestdien, 6. decembrī, plkst. 18.00. Iesvētību kursa nodarbības vada mācītājs Kaspars Simanovičs.

Iesvētes nodarbību mērķis ir iepazīstināt ar svarīgākajiem kristietības principiem, lai klausītājs varētu izšķirties par savām attiecībām ar Dievu. Uz nodarbībām aicināti arī tie, kas vēlas laulāties Rīgas Lutera baznīcā, kristīt bērnu vai kļūt par krustvecākiem.

Nodarbības

Iesvētes nodarbību plāns

Nodarbības notiek Rīgas Lutera draudzes namā, Torņakalna ielā 3/5, Rīgā. Nodarbību norises laiks – otrdienās plkst. 19.00. Divas nodarbības – rekolekcijas notiek sestdienās.

Iesvētības

Iesvētības notiek dievkalpojumā ceturtdien, 4.decembrī vai sestdien, 6. decembrī, plkst. 18.00. Iesvētāmie, kuri ir jau kristīti, baznīcā pulcējas no plkst. 17.00 līdz 17.30. Pulcēšanās vieta – baznīcas mazā zāle pagrabstāvā, ieeja – baznīcas aizmugurē.

Iesvētāmie, kuri nav kristīti, ierodas baznīcā plkst. 16.00 uz kristībām. Pulcēšanās vieta – baznīcas mazā zāle pagrabstāvā.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.