19. septembrī – kontemplācijas diena

Sestdien, 19. septembrī, plkst. 10.00 Rīgas Lutera draudzes namā kontemplācijas diena.

Viens no principiem, kas raksturo meditācijas praksi, ir sevis iepazīšanas princips. Meditācijā mēs sastopamies viens pret vienu ar sevi un pakāpeniski sevi iepazītam. Meditācijas ceļā mūsos pamostas un atraisās arī daudz jaunas enerģijas. Šī enerģija ir divējāda. No vienas puses tā ir pieredze par pilnīgi jaunām iespējam, kas mūs nes uz augšu. No otras puses tā ir sarežģīta pieredze, kas saistās ar mūsu cilvēcisko vājību un ēnu pieredzi, mēs ieraugām visu, kas mūsos ir apslēpts, kļūdains, nepilnīgs un neīsts.

Šajā kontemplācijas dienā mēs nākam kopā, lai visu savu laiku un uzmanību veltītu meditācijas praksei un turpinātu sevis iepazīšanas ceļu. Pasākumā paredzēti vairāki meditācijas posmi, ar pārtraukumiem atpūtai un kustībām.

Pieteikšanās

Dalība kontemplācijas dienā, tikai piesakoties iepriekš (vietu skaists ierobežots). Lai pieteiktos pasākumam, lūdzu, aizpildiet elektronisko pieteikuma formu, izvēloties vienu pasākuma datumu.

19. septembra grupa uz doto brīdi ir nokomplektēta, taču var pieteikties iekļaušanai gaidītāju sarakstā gadījumam, ja atbrīvojas kāda dalībnieka vieta.

Error: Contact form not found.

Dienas kārtība

Kontemplācijas dienas kārtība:

10.00 Ievads
10.30 Meditācija 25 min x 2
11.30 Pārtraukums
12.00 Meditācija 25 min x 3
13.30 Pārtraukums
14.00 Meditācija 25 min x 3
15.30 Noslēguma pārdomas
16.00 Noslēgums

Praktiska informācija

Visas kontemplācijas dienas laikā tās dalībnieki ievēro klusumu, nesarunājas un nelieto mobilo tālruni. Dalībnieki aicināti ģērbieties ērtās, meditēšanai piemērotās drēbēs. Meditācijas telpā uzturas bez apaviem. Izplatīta prakse ir visas dienas laikā staigāt bez apaviem.

Meditācija notiek uz meditācijas paklājiņiem un spilveniem vai arī uz krēsliem.

Dievkalpojums

Pēc pasākuma plkst. 18.00 dalībnieki aicināti uz kontemplatīvo dievkalpojumu Rīgas Lutera baznīcā.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.