Bērna kristību pieteikums

Lūdzu aizpildiet šo pieteikumu, lai pieteiktu bērnu kristībām Rīgas Lutera draudzē. Ja kristībām piesakāmi vairāki bērni, lūdzu aizpildiet šo pieteikumu par katru bērnu atsevišķi.

Lūdzu ievērojiet, ka vismaz vienam no bērna vecākiem jābūt iesvētītam, kā arī krustvecākiem jābūt iesvētītiem. Vismaz vienam no bērna vecākiem jābūt (jākļūst) par Rīgas Lutera draudzes locekli.

Pēc pieteikuma apstiprināšanas jūs saņemsiet kontaktinformācijā norādītajā e-pasta adresē aizpildītu bērna kristību pieteikumu. Pārbaudiet to, izdrukājiet un ņemiet līdzi uz pieņemšanu pie Rīgas Lutera draudzes mācītāja. Pieņemšanā pie mācītāja vienojieties par bērna kristību datumu un laiku. Bez kristību datuma, ko noteicis mācītājs, kristību pieteikumu tālāk neapstrādā.

Kristāmais bērns

Vārds:
Kristāmais vārds (ja vecāki tādu vēlas):
Personas kods:
Dzimšanas datums:

Bērna tēvs

Draudze:  Rīgas Lutera draudzes loceklis

Bērna māte

Iesvētības:  Ir iesvētīta
Draudze:  Rīgas Lutera draudzes locekle

Bērna krustvecāki

Kontaktinformācija

Vārds un uzvārds:
Tālrunis:
Piezīmes:
Drošības kods: captcha

Papildu informācija

Papildu informācija par bērna kristībām Rīgas Lutera draudzē:

Mācītājs pieņem apmeklētājus Rīgas Lutera draudze namā, Torņakalna ielā 3/5, Rīgā.