Seminārs atbalstam pēc šķiršanās

Divas reizes gadā Draudzes centrā notiek četru nodarbību seminārs atbalstam pēc šķiršanās. Dzīvē mēdz būt gan satikšanās, gan šķiršanās. Šķiroties piedzīvojam sāpes un izmisumu, jūtamies bezcerīgi un satriekti, tomēr šo pieredzi varam izmantot, lai iepazītu sevi un iegūtu dzīvei jēgu. Nonākt pie dzīves būtiskākajām lietām ļauj liela mīlestība un lielas sāpes. Kāpēc? Ne vienu, ne otru mēs nevaram kontrolēt, tās mūs vienkārši nes. Kā iet šo ceļu un šķiršanās izraisītās ciešanas pārradīt priekā – par to seminārā.

Nodarbības

Nākamā cikla nodarbības notiks sestdienās plkst. 10.00 Draudzes centrā:

• 13. oktobrī,
  • 20. oktobrī,
  • 27. oktobrī,
  • 10. novembrī.

Dalība pasākumā par ziedojumiem.

Semināru vada sistēmiskā ģimenes psihoterapeite Nansija Lībiete. Papildus jautājumiem varat sazināties ar nodarbību vadītāju, zvanot pa tālruni 26406256 vai rakstot uz sirdsmiers@gmail.com.

Pieteikšanās

Ja vēlaties piedalīties seminārā, lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu.

Vārds:
Uzvārds:
E-pasts:
Tālrunis:
   Piekrītu datu apstrādei (RLD privātuma politika)
   Vēlos saņemt jaunumus savā e-pastā
Drošības kods: captcha