Meditācija

Kristīgā meditācija notiek Rīgas Lutera draudzes centrā, Torņakalna ielā 5, Rīgā. Regulārās meditācijas nodarbības notiek:

• ceturtdienās plkst. 18.15, nodarbības ilgums 60 minūtes.

***

25 minūtes meditācija, tad 5 min. pārtraukums, un iespēja palikt uz vēl 25 minūtēm meditācijas. Norises laiks ir pieskaņots Rīgas Lutera baznīcas ikvakara dievkalpojumam, tāpēc apmeklētājiem ir iespēja apmeklēt gan dievkalpojumu, gan meditācijas nodarbību pēc tā. Pieteikšanās vai iepriekšēja pieredze nav nepieciešama.

***

! Iespējamajām izmaiņām nodarbību grafikā aicinām sekot LuteraDraudze.lv sākuma lapā atrodamajā kalendārā.

Dalība

Uz meditācijas nodarbībām aicināts ikviens interesents ar vai bez iepriekšējas meditācijas pieredzes. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Meditācijas nodarbība ilgst 60 minūtes: 25 minūtes – meditācija sēžot, 10 minūtes – meditācija ejot, 25 minūtes – meditācija sēžot. Uz meditāciju esat aicināti nākt ērtā, meditēšanai piemērotā apģērbā. Meditācijas telpā uzturas bez ielas apaviem. Meditācija notiek, sēžot uz spilvena vai uz krēsla.

Dalība pasākumā notiek par ziedojumiem.

MEDITĀCIJA