Meditācija

Kristīgā meditācija notiek ceturtdienās plkst. 18.15 Rīgas Lutera draudzes centrā, Torņakalna ielā 5, Rīgā. Nodarbības ilgums 60 minūtes.

Uzmanību! Ceturtdien, 6. decembrī, meditācijas nodarbība nenotiks!

Uz meditācijas nodarbībām aicināts ikviens interesents ar vai bez iepriekšējas meditācijas pieredzes. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Meditācijas nodarbība ilgst 60 minūtes: 25 minūtes – meditācija sēžot, 10 minūtes – meditācija ejot, 25 minūtes – meditācija sēžot. Uz meditāciju esat aicināti nākt ērtā, meditēšanai piemērotā apģērbā. Meditācijas telpā uzturas bez ielas apaviem. Meditācija notiek, sēžot uz spilvena vai uz krēsla.

Dalība pasākumā notiek par ziedojumiem.

Meditācijas interesentiem

Meditācijas interesenti aicināti sekot informācijai lapā Meditācijas nodarbības Rīgas Lutera Draudzes centrā, kur tiek izziņotas papildus meditācijas nodarbības sestdienās un kontemplācijas dienas.