Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs ir iespēja iesaistīties draudzes sabiedriskajā dzīvē un iegūt jaunus paziņas, kurus, nākot uz pasākumiem baznīcā vai draudzes centrā, sveikt kā savējos. Tā arī ir iespēja īstenot savas idejas un uzlabot jau notiekošos procesus draudzē, iegūt jaunu pieredzi un zināšanas, attīstīt savus talantus un prasmes. Kalpošana draudzē sniedz labumu gan sabiedrībai, gan pašam brīvprātīgā darba darītājam ļoti daudzveidīgos aspektos.

Bez brīvprātīgo darba nav iedomājama lielāku un mazāku pasākumu rīkošana draudzē, piemēram, Lielā mielasta, Adventa tirdziņa, Citādā dievkalpojuma, Draudzes vasaras nometnes u.c. pasākumu tapšana. Tāpat atbalsts ir nepieciešams draudzes regulārajās norisēs. Izraudzīties sev piemērotāko un pieteikties iespējams, aizpildot formu raksta beigās!

Aicinām uz apmācībām tos, kas vēlas strādāt kā brīvprātīgie sociālās aprūpes centros

Rīgas Lutera draudze jau vairāk 20 gadus veic brīvprātīgo darbu sociālās aprūpes centrā “Atsaucība” un reizi mēnesī piedāvā iespēju centra iemītniekiem piedalīties dievkalpojumā. Ja vēlaties iesaistīties šajā kalpošanas darbā un iepazīt šos cilvēkus tuvāk, lūdzu, aizpildiet pieteikšanās anketu! Sākot ar septembri, aicinām piedalīties apmācību semināros. Patlaban ciklā bijuši divi semināri, lūdzu, sekojiet informācijai par nākamo!

mental2

Brīvprātīgais darbs citās jomās

Ikdienā palīdzība nepieciešama arī šajās nozarēs:

Pieteikšanās

Vārds: