Apmācība mazuļu vecākiem

Trešdienās Draudzes namā, mājīgajās Svētdienas skolas telpās, notiek bezmaksas lekcijas, nodarbības un konsultācijas topošajiem un jaunajiem vecākiem par zīdīšanu un mazuļa aprūpi. Bezmaksas apmācības piedāvā Rīgas domes Labklājības departaments projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros sadarbībā ar “Zīdīt.lv” un biedrību “Vecāku apvienība KKM”.

Par nodarbībām

Apmācībā ir iekļauta gan teorētiska informācija, gan praktiski padomi jaunajai ģimenei gaidību laikā un ikdienai pēc mazulīša dzimšanas (līdz 2 gadu vecumam). Uz nodarbībām aicināti abi mazulīša vecāki kopā ar atvasi, gan omītes un citas bērna aprūpes personas. Pēc mammu pieprasījuma tiek veidotas apmācības un konsultācijas mazās grupās. Nodarbībās var rast atbildes uz vairākiem vecākiem aktuāliem jautājumiem:

  • Kā veiksmīgi zīdīt mazuli? Kā saudzīgi noslēgt zīdīšanu?
  • Kā palīdzēt mazulim iemigt? kā mierināt viņu raudāšanā?
  • Mazuļa emocionālā attīstība un vecāku emocijas.
  • Mazuļa pirmais piebarojums.
  • “4.trimestris”.
  • U.c.

Apmācību vada un uz vecāku jautājumiem atbild zīdīšanas konsultante un PEPmamma Ramona Treilona.

Nodarbību plāns

Piedāvātās apmācības tēmas var mainīties atbilstoši vecāku pieprasījumam. Vecāki paši var pieteikt sev interesējošu tēmu, kura attiecīgi tiks sagatavota un mazā grupā pārrunāta.

3. oktobris

13.00 Veiksmīgas zīdīšanas priekšnoteikumi
14.00 4. trimestris – visai ģimenei tik nozīmīgie bērna pirmie dzīves mēneši
15.00 Individuālās konsultācijas (pēc pieraksta)

10. oktobris

14.00 Mazuļa pirmais piebarojums
15.00 Bērniņa raudāšana

Individuālas konsultācijas

Pēc iepriekšēja pieraksta ir iespēja saņemt arī individuālas zīdīšanas konsultanta un PEPmammas konsultācijas bez maksas.

Pieteikšanās

Gan apmācībai, gan individuālajām konsultācijām iepriekšēja pieteikšanās obligāta! Pieteikšanās, rakstot uz e-pastu ramona@mammupitstops.lv vai zvanot pa tālr. 29193910.   Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros. Sīkāka informācija par šo un citām projekta aktivitātēm pieejama mājas lapā www.veseligsridzinieks.lv logo

  • Pastāsti citiem