Svētdienas skola

Svētdienas skolas nodarbībās bērni caur Bībeles stāstiem mācās ticību, prasmi dalīties un pieņemt viens otru tādu, kādu Dievs tos radījis.

Svētdienas skolā aicināti bērni no 4 līdz 13 gadu vecumam. Svētdienas skolas nodarbības

Pieteikšanās

Ziņas par bērnu

Vārds*
Uzvārds*
Vecuma grupa:
Dzimšanas datums*
Skola, klase vai bērnudārzs*
E-pasts (ja ir)
Tālrunis (ja ir)

Saziņas iespējas ar bērna vecākiem
Vārds*
Uzvārds*
E-pasts*
Tālrunis*
Adrese*
Darba vieta
   Rīgas Lutera draudzes loceklis
   Piekrītu iesniegto datu apstrādei
   Atļauju publicēt mācību procesa fotogrāfijas un video ierakstus, kurā redzams mans bērns

Svētdienas skolas pedagogi

6 g.v. bērnu grupas pedagogi – Guna Beikerte, Indra un Elīza Zeizas, Olafs Vētra, Zane Līne-Janisiela, Nata Čekunova, Ruta Kuļikovska.
7-9 g.v. bērnu grupas pedagogi – Gunita Dreišmane, Inese Kalniņa, Kitija Liepa, Roberta Egle.
10-11 g.v. bērnu grupas pedagogi – pašreiz vakanta grupa.
12 -13 g.v. bērnu grupas pedagogi – Elena Markovska, Evita Maurmane.
Mākslas nodarbības vada – Laima Akmentiņa, Māra Kalnišķe.
Meditāciju vada – Ivo Strante.
Bērnu ansambļa vadītāja – Baiba Salna.
Ģimeņu pārgājienus vada Olga Blumberga.

Pedagoga palīgs

Svētdienas skolā nodarbības vienlaicīgi notiek vairākās vecumu grupās, tādēļ pedagogiem ļoti noder pedagogu palīgi, kas gatavi kopā ar bērniem lasīt, stāstīt dažādus stāstus, līdzdarboties dažādās mākslas aktivitātēs.

Lai kļūtu par svētdienas skolas pedagogu palīgu, īpaša sagatavotība vai izglītība nav nepieciešama. Vajadzīga tikai vēlme un prieks darbā ar bērniem. Kļūstot par pedagoga palīgu, līdzdarboties svētdienas skolā var tik bieži, cik atļauj paša laika resursi. Pieteikšanās pie svētdienas skolas vadītājas – Gunas Ezermales (tālr. 26443172, e-pasts: svetdienasskola@luteradraudze.lv)