Mūzikas dzīve

Par draudzes mūzikas dzīves un koncertu organizatoriskiem jautājumiem lūdzam sazināties ar Draudzes mūzikas dzīves vadītāju Lindu Naudiņu. E-pasts: muzika@luteradraudze.lv Telefons: +371 2256 8887

Draudzes koris

Kora mēģinājumi notiek trešdienās plkst. 18.30 baznīcas pagrabzālē. Jaunus interesentus lūgums iepriekš pieteikties uz noklausīšanos, rakstot uz e-pasta adresi muzika@luteradraudze.lv. Kora diriģents – Matīss Tučs (+371 25969818, matisstucs@gmail.com).

Draudzes bērnu un jauniešu muzikālā darbnīca

Katra mēneša otrajā svētdienā plkst. 11.00 Draudzes centrā notiek bērnu un jauniešu muzikālās darbnīcas un ģitāristu ansambļa mēģinājums, savukārt trešajā svētdienā bērni un jaunieši ar savu sniegumu uzstājas dievkalpojumā. Piedalīties aicinām dziedāt, spēlēt un muzicēt gribošus bērnus un jauniešus vecumā no 7 līdz 16 gadiem. Jaunus interesentus lūgums iepriekš pieteikties uz noklausīšanos, rakstot uz e-pasta adresi muzika@luteradraudze.lv.