Diakonija

Kalpošana Diakonijā ir atsaukšanās Jēzus vārdiem: “Jo es biju izsalcis, un jūs devāt man ēst; es biju izslāpis, un jūs devāt man dzert; es biju svešinieks, un jūs mani uzņēmāt. Es biju kails, un jūs mani apģērbāt, es biju slims, un jūs mani apraudzījāt, es biju cietumā, un jūs nācāt pie manis. [..] patiesi es jums saku: visu, ko jūs esat darījuši vienam no šiem maniem vismazākajiem brāļiem, jūs esat man darījuši.” (Mt. 25:35–36; 40)

Tā kā Diakonijas darbs ir aicinājums kalpot grūtībās nonākušiem līdzcilvēkiem, šajā pandēmijas laikā īpašu uzmanību vēlamies veltīt mūsu senioriem, kuru socializēšanās ir ierobežotāka nekā jebkad agrāk.

Seniori, esiet drosmīgi, zvaniet uz tālr. 28345443 katru dienu no 10.00 līdz 19.00 vai uzrakstiet mums vēstuli! Mēs vēlamies uzzināt, kā jums klājas un kā varam jums palīdzēt – uzklausot, pastāstot, apciemojot vai rodot reālu praktisku risinājumu kādai problēmai.

Aicinām atsaukties brīvprātīgos, kuri jūt aicinājumu piedalīties rūpēs par mūsu senioriem:

• piezvanīt, lai aprunātos, uzklausītu un noskaidrotu vajadzības;
  • nogādāt uz mājām izdrukātos sprediķus, draudzes sagatavotās pārtikas paciņas;
  • pavadīt (atvest ar automašīnu) svētdienā uz baznīcu, lai saņemtu Svētā Vakarēdiena mielastu.

Saziņai

Draudzes komandā pēc divu gadu prombūtnes ir atgriezusies ilggadējā mūsu draudzes Diakonijas vadītāja Ieva Ansone.

• tālr. +371 28345443 (zvanīt darba dienās 10.00–19.00)
  • e-pasts: ieva.ansone@luteradraudze.lv
  • Pieņemšanas laiks: Draudzes centrā trešdienās 15.00–18.00 (Klusās nedēļas laikā pieņemšana nenotiek)
  • Adrese: Rīgas Lutera Draudzes centrs, Torņakalna iela 5, Rīga, LV-1004