Kalpošanas grupas

Diakonija
Ieva Ansone, vadītāja
Ieva.Ansone@LuteraDraudze.lv
+371 28345443

Pērminderi
Aigars Roziņš, vadītājs
Aigars.Rozins@inbox.lv
+371 29665375

Lūgšanu grupa
Zaiga Nicmane, vadītāja
Zaiga.Nicmane@inbox.lv
+371 29994023

Komunikācijas grupa
Žanete Drone, vadītāja
zanete.drone@springvalley.lv
+371 29335339

Svētdienas skola
Guna Ezermale, vadītāja
SvetdienasSkola@LuteraDraudze.lv
+371 26443172

Draudzes mūzikas dzīve
Larisa Carjkova, vadītāja
Larisa.Carjkova@LuteraDraudze.lv

Namturības grupa
Raimonds Blumbergs, vadītājs

+371 29215806

Atbalsta grupa šķirtajiem
Nansija Lībiete, vadītāja
sirdsmiers@gmail.com
+371 26406256

Draudzes mākslinieku grupa
Liene Ratnika
liene074@inbox.lv

Kalpošana sociālās aprūpes centros
Ilze Trumpe
illzees@inbox.lv
+371 26844516

Ivo Ielītis
ivo.ielitis@gmail.com
+371 26353575

Altāra lasītāji
Gunta Sprance, koordinatore
gunta.sp@gmail.com
+371 29272461

Dāmu komiteja
Aiva Putne, vadītāja
Aiva.Putne@inbox.lv
+371 29193256

Drēbju kamera
Anita Ansone, vadītāja
+371 22078120

  • Pastāsti citiem