Kalpošanas grupas

Diakonija
Ieva Ansone, vadītāja
Ieva.Ansone@LuteraDraudze.lv
+371 28345443

Pērminderi
Aigars Roziņš, vadītājs
Aigars.Rozins@inbox.lv
+371 29665375

Lūgšanu grupa
Zaiga Nicmane, vadītāja
Zaiga.Nicmane@inbox.lv
+371 29994023

Komunikācijas grupa
Žanete Drone, vadītāja
zanete.drone@springvalley.lv
+371 29335339

Svētdienas skola
Guna Ezermale, vadītāja
SvetdienasSkola@LuteraDraudze.lv
+371 26443172

Draudzes mūzikas dzīve
Linda Naudiņa, vadītāja
Muzika@LuteraDraudze.lv
+371 22568887

Namturības grupa
Raimonds Blumbergs, vadītājs
+371 29215806

Atbalsta grupa šķirtajiem
Nansija Lībiete, vadītāja
sirdsmiers@gmail.com
+371 26406256

Draudzes mākslinieku grupa
Liene Ratnika
liene074@inbox.lv

Kalpošana sociālās aprūpes centros
Silva Seņkāne
silvasenkane60@gmail.com
+371 29161540

Altāra lasītāji
Gunta Sprance, koordinatore
gunta.sp@gmail.com
+371 29272461

Dāmu komiteja
Pārsla Cimbule, vadītāja
Parsla.Cimbule@gmail.com
+371 29480755

Drēbju kamera
Anita Ansone, vadītāja
+371 22078120

  • Pastāsti citiem