Draudzes pārvaldība

Draudzes valdē darbojas draudzes mācītāji un pieci draudzes locekļi, bet padomē ir draudzes mācītāji un ievēlēti 16 draudzes locekļi. 2018. gadā ievēlētā padome strādās līdz 2021. gadam.

Draudzes valde

Kaspars Simanovičs, valdes priekšsēdētājs
Kaspars.Simanovics@LuteraDraudze.lv

Indulis Paičs, mācītājs
Indulis.Paics@LuteraDraudze.lv

Linards Rozentāls, mācītājs
Linards.Rozentals@LuteraDraudze.lv

Viesturs Kuļikovskis, mantzinis
Viesturs.Kulikovskis@viafinance.lv

Egils Ailis
Egils.Ailis@gmail.com

Inese Stankeviča
Stankevica.Inese@gmail.com

Armanda Lazdiņa
Armanda.Lazdina@LuteraDraudze.lv

Ilona Kovaļova, sekretāre
Ilona.Kovalova@inbox.lv

Draudzes padome

Žanete Drone, draudzes priekšniece
Zanete.Drone@springvalley.lv

Ieva Aile
Ieva.Aile@gmail.com

Ieva Ansone
Ieva.Ansone@LuteraDraudze.lv

Valts Ābols
Valts.Abols@gmail.com

Inese Ebele
Inese.Ebele@va.lv

Inta Sarkane
Inta.S@istaba.lv

Ivo Ielītis
Ivo.Ielitis@inbox.lv

Jānis Volkovs
Janis.Volkovs01@gmail.com

Ilona Kovaļova
Ilona.Kovalova@inbox.lv

Andris Kreislers
Andris.Kreislers@gmail.com

Zanda Kronbera
Zanda.Kronberga@lattelecom.lv

Viesturs Kuļikovskis
Viesturs.Kulikovskis@viafinance.lv

Nansija Lībiete
Nansija.Libiete@gmail.com

Ģirts Ozoliņš
Girts.Ozolins@gmail.com

Ieva Salmane-Kuļikovska
Ieva.SalmaneKulikovska@gmail.com

Kaspars Zemītis
Zemitis.guitar@gmail.com

Draudzes revīzijas komisija

Māra Līguta, revīzijas komisijas priekšsēdētāja
Mara.Liguta@audits55.lv

Lilita Kalnāja
Lilita.Kalnaja@gmail.com

Olga Blumberga
Olga.Blumberga@milda.lv

Zinta Miezaine
ZintaM8@inbox.lv

  • Pastāsti citiem