Draudzes pārvaldība

Draudzes valdē darbojas draudzes mācītāji un pieci draudzes locekļi, bet padomē ir draudzes mācītāji un ievēlēti 17 draudzes locekļi. 2015. gadā ievēlētā padome strādās līdz 2018. gadam.

Draudzes valde

Viesturs Kuļikovskis, draudzes priekšnieks
Viesturs.Kulikovskis@viafinance.lv

Jānis Stikāns
Janis.Stikans@investicijas.lv

Jānis Volkovs
Janis.Volkovs01@gmail.com

Inese Stankeviča
Stankevica.Inese@gmail.com

Armanda Lazdiņa
Armanda.Lazdina@LuteraDraudze.lv

Ilze Sprance
Sprance@ml.lv

Draudzes padome

Aiva Putne
Aiva.Putne@inbox.lv

Andris Kreislers
Andris.Kreislers@gmail.com

Armands Vilciņš
Armands@siasbc.lv

Artis Paegle
PaegleA@gmail.com

Guna Ezermale
Guna.Ezermale@inbox.lv

Ieva Ansone
Ieva.Ansone@LuteraDraudze.lv

Ilze Sprance
Sprance@ml.lv

Inese Ebele
Inese.Ebele@va.lv

Inese Stankeviča
Stankevica.Inese@gmail.com

Inta Sarkane
Inta.S@istaba.lv

Ivo Ielītis
Ivo.Ielitis@inbox.lv

Jānis Stikāns
Janis.Stikans@nordichomes.lv

Jānis Volkovs
Janis.Volkovs01@gmail.com

Uģis Salna
Ugis.Salna@grienvalde.com

Vanda Brūvele
Vanda.Bruvele@gmail.com

Viesturs Kuļikovskis
Viesturs.Kulikovskis@viafinance.lv

Žanete Drone
Zanete.Drone@springvalley.lv

Draudzes revīzijas komisija

Lilita Kalnāja
Lilita.Kalnaja@gmail.com

Māra Līguta
Mara.Liguta@audits55.lv

Olga Blumberga
Olga.Blumberga@milda.lv

Zinta Miezaine
ZintaM8@inbox.lv

  • Pastāsti citiem