Brīvprātīgais Bērnu slimnīcā un Vecāku mājā

Bērnu slimnīcas un Vecāku mājas brīvprātīgais darbinieks ir sirsnīgs, palīdzēt gribošs cilvēks, kurš bez finansiālas atlīdzības strādā Bērnu slimnīcā un Vecāku mājā, pretī saņemot bērnu un viņu vecāku mīlestību un pateicību, iegūstot pieredzi un apmācības augsti profesionālu pasniedzēju vadībā. Brīvprātīgie darbinieki sagaida un uzņem Vecāku mājā BKUS pacientu vecākus, un rūpējas, lai vecāki šeit var atpūsties un izgulēties, pagatavot sev maltīti un izmazgāt drēbes, paliekot savu bērnu tuvumā – slimnīcas teritorijā esošajā Vecāku mājā, patīkamā un klusā atmosfērā.

Brīvprātīgo darbinieku dežūras Vecāku mājā darba dienās ir no plkst. 8.00-11.00 vai no plkst. 17.00-20.00. Brīvdienās no plkst. 8.00-12.00, plkst. 12.00-16.00 vai no plkst. 16.00-20.00. Dežūru biežumu brīvprātīgie darbinieki paši var brīvi izvēlēties, saskaņojot ar savām iespējām. Par brīvprātīgo var kļūt jebkurš, neatkarīgi no dzimuma, vecuma un veselības stāvokļa, nacionalitātes, politiskajiem uzskatiem un konfesionālās vai reliģiskās piederības. Katram, kas to vēlas, ir iespēja kļūt par brīvprātīgo darbinieku Bērnu slimnīcā un Vecāku mājā, ziedojot tam pāris stundas dienā vai nedēļā, vai mēnesī – atbilstoši savām vēmēm un iespējām. Brīvprātīgo darbu Bērnu slimnīcā koordinē Vecāku māja sadarbībā ar Rīgas Lutera draudzi.

1. Lūdzu, aizpildiet pieteikuma anketu brīvprātīgo darbam Vecāku mājā vai Bērnu slimnīcas nodaļās,
  2. Pēc pieteikuma saņemšanas ar jums sazināsies Vecāku mājas vadītājs un vienosies par intervijas laiku.
  3. Vienošanās par brīvprātīgo darbu tiek apliecināta, noslēdzot līgumu.

Pieteikums

Lai pieteiktos brīvprātīgam darbam Vecāku mājā un Bērnu slimnīcas nodaļās, lūdzu, aizpildiet pieteikumu iespējami pilnīgi! Vai arī sūtiet īsu motivācijas vēstuli uz e-pastu liene.indrane@bsf.lv.

Darbs:
No saraksta izvēlieties vienu darba veidu.
Vārds:
Uzvārds:
Dzimšanas gads:
Adrese:
E-pasts:
Tālrunis:
Darba vieta:
Ja pašlaik nestrādājat, norādiet pēdējo darba vietu.
Profesija:
Izglītība:
Konfesija:
Draudze:
Palīdzība:
Norādiet, kā vēlaties palīdzēt kā brīvprātīgais.
Motivācija:
Raksturojiet jūsu motivāciju strādāt brīvprātīgo darbu. Nosauciet vismaz trīs mērķus, kādēļ vēlaties kalpot Vecāku mājā.
Piekrītu manu datu apstrādei:
Drošības kods: captcha

Piedāvājums brīvprātīgajiem

Vecāku māja piedāvā brīvprātīgajiem darbiniekiem nodarbošanos atbilstoši interesēm un iespējām, atbalstu, profesionāļu vadītu apmācību un supervīziju, kopīgas sanākšanas un pasākumus.