Seminārs drosmīgākai dzīvei

Seminārs “Kā atļaut sev dzīvot drosmīgi”

Praktisks seminārs “Kā atļaut sev dzīvot drosmīgi” pasniedzēju un profesionālu drosmes treneru Agnijas Šmites un Ilzes Eglītes vadībā š.g. 15. novembrī no plkst. 9.00-18.00 Centrā cilvēka izaugsmei “Torņakalns” Torņakalna ielā 5, Rīgā.

“Kā atļaut sev dzīvot drosmīgi” būs praktisks seminārs par apzinātu dzīvi ar apzinātām un drosmīgām izvēlēm, un par darīšanu. Par to, kā dzīvot ar spēles garšu, un, dzīvojot drosmīgi, piedzīvot laimīgāku sevi. Seminārs ikvienam, kurš vēlas kļūt drosmīgāks un veidot savu dzīvi kā ceļojumu ar savām apzinātām izvēlēm, nevis problēmu, kas jāatrisina. Tev ir iedota tikai viena dzīve. Cik drosmīgi Tu izvēlies dzīvot, kas nosaka Tavus lēmumus, kurp ved Tavas izvēles? Lai kādi apstākļi mums ir visapkārt, izvēle vienmēr ir mūsu rokās un drosme – mūsu sirdīs.

• Caur praktiskiem piemēriem un darbošanos, dosim iespēju katram paskatīties uz savu dzīvi no cita skata punkta.
• Dalīsimies un praktizēsim iekšējās drosmes un spēka receptes.
• Uzzināsim, kā sistēmiski cilvēks ir iekārtots un kādiem posmiem savā dzīvē iet cauri – neatkarīgi no piederības kādai kultūrai, valstij vai ģeogrāfiskai atrašanās vietai.
• Kas ir sociālā inteliģence, kas to veido un kā sevi apzināti un drosmīgi attīstīt un pilnveidot, lai mēs katrs veidojam savu dzīvi kā apzinātu ceļojumu.

Seminārā pasniedzējas dos arī nelielu ieskatu prāta un smadzeņu darbības teorijā, minot praktiskus drosmes piemērus un uzdevumus, un dalīsies ar personīgajiem drosmes stāstiem, kas ļāvuši atrast savu sirds aicinājumu, jo viņām tādi ir!
Seminārs sniegs iespēju paskatīties uz savu dzīvi no cita skata punkta – uz dzīvi kā iespēju izaugsmei un attīstībai. Gan Agnija Šmite, gan Ilze Eglīte ar savu pieredzi un atbalstu palīdzēs katram ieraudzīt savējos drosmes spārnus un noticēt, ka debesīm nav robežu!
Agnija Šmite ir sertificēts Integrālais koučs un praktizējoša Drosmes trenere, kas palīdz cilvēkiem atvērt savus drosmes spārnus un tos pielietot ikdienā. Papildus apgūtajām profesionālajām zināšanām Integral Coaching Canada skolā, RBS (MBA grāds) un Latvijas Medicīnas Akadēmijā, Agnijai ir arī 20 gadu praktiskā pieredze cilvēku vadībā un uzņēmumu biznesa attīstībā, kas ļauj veiksmīgi strādāt ar klientiem gan individuāli, gan grupu treniņos.
Ilze Eglīte. Professional Master Coach APC, Business Trainer – Eiropā iegūta apmācība un sertifikācija. Divas augstākās izglītības – Ekonomikā un Uzņēmējdarbības vadībā. Vairāk kā 20 gadu darba pieredze vadot cilvēkus, projektus, pasākumus, apmācības valsts iestādē, privātos uzņēmumos un starptautiskā IT uzņēmumā. Profesionāls personīgo sasniegumu koučs. “Es ticu, ka rīt katrs mēs varam būt sevis labāka versija kā vakar. Jo ir šodiena, kad iemācīties ko jaunu”.

Seminārs paredzētas cilvēkiem ar un bez priekšzināšanām. Seminārs notiks nelielai dalībnieku grupai, tādējādi nodrošinot īpašu uzmanību katram.

Semināra maksa vienam dalībniekam: EUR 50.00 (piesakoties līdz 1.novembrim) EUR 60.00 (no 2.novembra līdz semināra dienai)

Pieteikšanās semināram: https://ej.uz/seminars-drosme

  • Pastāsti citiem