Kontemplācijas retrīts

Trīs dienas klusumā: kontemplācijas retrīts “Es piedzimu šorīt”

Kontemplācijas dienas “Es piedzimu šorīt” notiks piektdien, 6. decembrī no plkst. 18:00 līdz 21:00. Un sestdien, 7. decembrī no plkst. 8:30 līdz 17:30. Dalības maksa uz abām Kontemplācijas dienām vienam dalībniekam 70.00 EUR. Rīgas Lutera draudzes locekļiem tiek dāvāta -10% atlaide dalībai Kontemplācijas dienās.

Pieteikties līdz 2. decembrim!

Centrs cilvēka izaugsmei “Torņakalns” aicina pieteikties Kontemplācijas dienām, kas notiks Šveices Lasāla Kontemplācijas skolas Via Integralis sertificētu un pieredzējušu kontemplācijas skolotāju Ineses Ebeles un Andas Dones vadībā. Kontemplācijas dienu īpašais notikums – sena tējas sagatavošanas ceremonija Pāvela Levuškāna vadībā.

Šis retrīts ir iespēja piedzīvot iekšēju un ārēju klusumu tuvojoties Ziemsvētku laikam, kas, diemžēl, kļuvis par vienu no gada trokšņainākajiem mirkļiem.

Kontemplācijas dienās ikvienam būs iespēja individuāli pārrunāt un izzināt ar meditāciju saistītus jautājumus. Kontemplāciju dienas uzsākot, tiks sniegts īss ieskats par meditācijas un kontemplācijas kopīgajiem un atšķirīgajiem elementiem.

Kontemplācijas dienās paredzēta īpaša tējas meditācija un līdzdalība tējas sagatavošanas ceremonijā, kas tiks papildināta ar stāstījumu par šo seno tradīciju. Šajā kontemplācijas dienu posmā piedalīsies Latvijas tējas pagatavošanas lielmeistars, meditācijas skolotājs, Epifānijas evanģēliski luteriskās krievu kopienas LELB mācītājs Pāvels Levuškāns.

Kontemplācijas dienas paredzētas cilvēkiem ar iepriekšēju meditācijas pieredzi, lai gūtu iedvesmu un impulsu turpmākajam ceļam.

Nodarbības plānotas nelielai dalībnieku grupai (20 dalībnieki), lai nodrošinātu padziļinātu klātbūtni.

Dalības maksa vienam dalībniekam: EUR 70.00.
Maksā iekļautas tējas/kafijas pauzes un vienas veģetāras pusdienas.

Pieteikšanās: https://docs.google.com/forms/d/1jjq3HppWzExEyE_mw9ddQJh1zjuAeESkLi37RxfX2-I/viewform?fbclid=IwAR0hdopCCD8-JafjknSCT7tU0Ls6L7Llx78jwFMw799Gp5fzN5tudANqu58&edit_requested=true

  • Pastāsti citiem