Kontemplācijas dienas “Tagadnes spēks”

Šajās dienās dalībnieki tiek aicināti visu laiku un uzmanību veltīt meditācijai un iekšējā klusuma vairošanai. Garīgais skolotājs Ekharts Tolle ir teicis, ka “Klusums ir visu galaktiku, zāles stiebriņu, puķu, koku, putnu un visu citu veidolu būtība.”

Kontemplācijas dienu galvenā tēma būs “Tagadnes spēks”, ko caurvīs īsi impulsi no Ekharta Tolles grāmatas ar tādu pašu nosaukumu. Kontemplācijas dienās plānoti meditācijas posmi ar pārtraukumiem, kā arī garīgie vingrinājumi.

Programma paredzēta cilvēkiem ar meditācijas pieredzi, kas vēlas impulsu savai garīgajai izaugsmei. Kontemplācijas dienas plānotas nelielai dalībnieku grupai.

Norises laiks un vieta :
7. novembrī plkst.18:00-21:00
8. novembrī plkst. 8:00-17:00
9. novembrī plkst. 8:00-14:00
Rīgā, Torņakalna ielā 5.

Dalības maksa vienam dalībniekam: EUR 150.00
Lutera draudzes locekļiem šis CCI Torņakalns pasākums ar 10 % atlaidi.
Cenā iekļautas kafijas pauzes, veselīgas uzkodas un vienas veģetāras pusdienas.

Kontemplācijas dienas vadīs:
Inese Strante - Lassala kontemplācijas skolas “VIA Integralis” (Šveice/Latvija) programmas dalībniece, Klusuma Skolas dibinātāja (klusumaskola.lv).
Ivo Strante - Mindful Schools (ASV) sertificēts apzinātības skolotājs bērniem un jauniešiem, Lassala kontemplācijas skolas “VIA Integralis” (Šveice/Latvija) sertificēts kontemplācijas skolotājs. Klusuma skolas dibinātājs (klusumaskola.lv).

  • Pastāsti citiem