Kas notiek mūsu attiecībās?

13. un 14. decembrī Centrā cilvēka izaugsmei “Torņakalns” notiks seminārs “Kas notiek mūsu attiecībās?”, ko vadīs Rīgas Lutera draudzes mācītājs Kaspars Simanovičs.

Labas un harmoniskas attiecības var būt liela prieka un iedvesmas avots – kad jūtamies mīlēti un vajadzīgi, mūsos raisās dzīvesprieks, radošums un enerģija ikdienas dzīvei.
Taču ir brīži, kad attiecības ar mīļoto cilvēku samezglojas, kļūst aizvien neizprotamākas un grūtāk panesamas. Dzīve zaudē krāsas, mērķtiecīgumu, iekšējais resurss sarūk līdz fiziskas izdzīvošanas minimumam.
Vai esam kļūdījušies? Ko neesam izdarījuši pareizi? Kādēļ viss ir kļuvis tik sarežģīti? Vai ir iespējams ceļš tālāk?

Seminārā “Kas notiek mūsu attiecībās?” par vīriešu un sieviešu attiecību dinamiku un kopdzīves mehānismiem, izplatītākajiem apdraudējumiem un iespējamiem risinājumiem pārdomās dalīsies mācītājs Kaspars Simanovičs.

Semināra norise:
13. decembrī no plkst. 16:00 līdz 20:00.
14. decembrī no plkst. 10:00 līdz 14:00.

Semināra dalības maksa vienam dalībniekam par divu dienu semināru: EUR 40.00
Ja esat Rīgas Lutera draudzes loceklis, dāvājam -10% atlaidi semināra maksai.
Cenā iekļautas tējas/ kafijas pauzes un veselīgas uzkodas.

Pieteikšanās, aizpildot anketu šeit>>