Kā saprast sevi un pieņemt citus

Ar praktisku semināru “Kā saprast sevi un pieņemt citus, izmantojot personības tipa identifikatora instrumentu.” 11. janvārī no plkst. 10:00 līdz 18:00 Centrā cilvēka izaugsmei “Torņakalns” Rīgā, Torņakalna ielā 5 viesosies sertificēts MBTI praktiķis un treneris Reinis Zarāns.

Noteikti esat pamanījuši, ka ikdienā sarunājoties par vienu un to pašu tēmu mēdz rasties pārpratumi un konflikti, jo informācija tiek saprasta un interpretēta dažādos veidos. Atšķirīgais veidojas no kultūras, fiziskajiem un psiholoģiskajiem faktoriem. Sajauciet to ar atšķirīgu temperamentu, un nav brīnums, ka vienota izpratne un kopīga lēmumu pieņemšana ir izaicinājums. Maijersas-Brigsas tipu identifikators (MBTI) – zināmākais un uzticamākais personības vērtējums pasaulē nodrošina kopīgu izpratni un terminoloģiju par to, kā veidojam komunikāciju, domāšanu un socializāciju.

Pretstatā parastam personības testam, MBTI instruments rada konstruktīvu, elastīgu ietvaru, kas var tikt pielietots visās cilvēciskās mijiedarbības un personīgās attīstības jomās. MBTI atklāj to, kā mēs katrs raugāmies un mijiedarbojamies ar pasauli un citiem cilvēkiem, sniedzot ieskatu mūsu un apkārtējo dziļākajā motivācijā. Tas nodrošina stabilu pamatu mūsu katra personīgajai izaugsmei, kas ir personīgās efektivitātes pats pamats.

Seminārs būs vērtīgs ieguvums tiem, kas vēlas padziļināt izpratni par konfliktu rašanās cēloņiem profesionālajā un privātajā dzīvē un veidot personības tipā balstītu risinājumu. Kā attiekties pret sevi un citiem ar lielāku izpratni un pieņemšanu darbā un atpūtā.

Seminārā praktiski darbosimies par un ap sekojošām tēmām:
MBTI® kā instrumenta pamatā ir Junga teorija, ka šķietami nejaušas atšķirības dažādu cilvēku uzvedībā, patiesībā ir sistemātiskas un noturīgas. To nosaka iedzimta tendence izmantot divas prāta pamata funkcijas – uztveri un spriešanu, atšķirīgos veidos. Šī iemesla dēļ atšķiras arī cilvēku intereses, motivācija, uzvedība, attieksme un vērtības un mijiedarbības veids ar citiem – komunikācija, lēmumu pieņemšana, konfliktu risināšana, stresa vadīšana u.c.
Semināra dalībnieki MBTI® praktiķa pavadībā:
(Pirms semināra aizpilda MBTI anketu).
Iepazīstas ar instrumenta izcelsmi (K.G. Jungs).
Nosaka savu MBTI tipu trīs soļos.
Mācās par personības tipu un tā ietekmi uz komunikāciju un sadarbību pārī un komandā.
Mācās par sadarbību un konfliktiem starp dažādiem personību tipiem.
Mācās par stresa reakcijām, balstītām dažādos personības tipos.
Mācās par personības tipu un tā ietekmi uz lēmuma pieņemšanu.
Mācās par personības tipa attīstību un dinamiku visas dzīves laikā.
Apzinās katra personības tipa dziļāko motivāciju un tās ietekmi uz profesionālo un citām jomām.

Reinis Zarāns ir sertificēta psihometriskā instrumenta MBTI praktiķis. Vairāk kā 15 gadu pieredze pieaugušo kompetenču attīstībā, veidojot, vadot un palīdzot apgūt individuālās prasmes, lai nodrošinātu stabilus rezultātus biznesā. Reinis tic, ka tikai saprotot un pieņemot to, ka mēs esam atšķirīgi, spējam veiksmīgi veidot attiecības.
Seminārs dalībniekiem ar un bez priekšzināšanām.

Semināra norise 2020. gada 11. janvārī no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Semināra dalības maksa vienam dalībniekam: EUR 100.00 (Cenā iekļauta oficiālā MBTI anketa 35EUR vērtībā ).
Ja esat Rīgas Lutera draudzes loceklis, dāvājam -10% atlaidi semināra maksai.
Cenā iekļautas tējas/kafijas pauzes, veselīgas uzkodas un pusdienas.

Pieteikšanās semināram, aizpildot anketu šeit>>

  • Pastāsti citiem