Kā salāgot darbu ar veselību

24. janvārī no plkst. 16.00 līdz 20.00 aicinām uz Kaspara Vendeļa lekciju “Kā salāgot darbu ar veselību” – par izdegšanu, par stresu, par to, kā balansēt starp darbu un citām svarīgajām lietām.

Uz lekciju ir aicināts ikviens, kas pavada savu darba dienu aktīvi strādājot, bet aizvien mazāk atliek laika pievērsties savas veselības un dzīves sakārtošanā ārpus darba. Ja teorētiski zini, ka vajadzētu domāt par veselību, bet praktiski tas kaut nedaudz ir novārtā, tad lekcija ir domāta Tev.

Tā kā darbs, naudas pelnīšana, un vispār sabiedrības vērtības lielā mērā veiksmes kritērijs ir ikdienas profesionālā nodarbošanās un karjeras sasniegumi, tad tas tiek izvirzīts par prioritāti. Ja veselība nav aktīvi prioritāšu sarakstā, tad veselība sāk bojāties.

Lekcija “Kā salāgot darbu ar veselību” ir balanss starp praktisku auditorijas iesaisti, vingrinājumu un uzdevumu demonstrācijas, kas mijas ar teorētisko zināšanu bāzi:
- Daži pamatprincipi, kā organizēt savu ikdienu, enerģiju un nodarbošanos.
- Atspēkots mīts par dzīve-darbs balansu (work-life balance).
- Vienas-minūtes jeb minimālie vingrinājumi, mentālie modeļi, kas kā darbojas minimāli efektīvais ieguldījums veselībā.
- Galvenie veselības bāzes principi (uzturs, miegs, nervu sistēma, imunitāte, kustības), ko integrēt profesionālā dzīvē maksimāliem rezultātiem + ilgdzīvošanas stratēģijas.
- Ikdienas uzdevumu, mērķu un vīziju definēšana (gada temata definēšana, vīziju planšetes veidošana, dienas plānošana).

Pēc lekcijas ikviens dalībnieks saņems daudzas konkrētas idejas un stratēģijas, lai radītu precīzu plānu, kā salāgot darbu ar veselību, lai turpmāk modernais augsta snieguma cilvēks iemācītos sasniegt karjeras mērķus un ambīcijas, neupurējot veselību un dzīves labsajūtu.

Kaspars Vendelis (http://www.kasparsvendelis.com) ir Restarts un BioHacking.LV dibinātājs, projekta “Kā dzīvot līdz 120” dalībnieks. Par sevi Kaspars saka: “Esmu 3 bērnu tēvs, man patīk gatavot ēst, nepatīk sūkt paklājus. Dažreiz nevajadzīgi uzcepos, bet rūdos un tieku tam pāri. Mans sapnis: kļūt par pasaules līmeņa spīkeri un uzstāties 10’000 cilvēkiem”.

Seminārs dalībniekiem ar un bez priekšzināšanām.

Semināra norise 24. janvārī no plkst. 16.00 līdz 20.00 Centrā cilvēka izaugsmei “Torņakalns” Rīgā, Torņakalna ielā 5.

Semināra dalības maksa vienam dalībniekam: EUR 30.00.
Rīgas Lutera draudzes locekļiem atlaide -10%, samaksa EUR 27.00
Pieteikšanās: info@izaugt.lv vai aizpildot anketu šeit>>