Kā panākt pārmaiņas savā dzīvē?

Ar praktisku semināru “Kā panākt noturīgas pārmaiņas savā dzīvē?” š.g. 12. decembrī no plkst. 16:00 līdz 20:00 Centrā cilvēka izaugsmei “Torņakalns” Rīgā, Torņakalna ielā 5, viesosies Integrālā koučinga meistare un līderības trenere biznesa skolā Nr. 1 pasaulē – INSEAD, Francijā – Žanete Drone.

Tuvojas gada nogale. Laiks, kurā liela daļa no mums apsēžās pie saviem plānotājiem, un ieraksta tajos virkni Jaunā gada apņemšanos. Veselīgāk ēst. Vairāk sportot. Uzsākt savu lietu. Vairāk teikt “nē”. Novilkt robežas. Apgūt kaut ko jaunu… Taču mēs labi zinām, ka lielākā daļa šo apņemšanos izčibēs jau janvāra otrā pusē. Kāpēc?
Kā nākas, ka par spīti iedvesmojošai literatūrai un mācību programmām, mēs tāpat nespējam mainīties?
Problēmas sakne slēpjas tajā, ka cilvēki nezina – kāpēc viņi nespēj mainīties. Parastie izskaidrojumi, piemēram, “acīmredzot tev tas nav pietiekami svarīgi!”, “tev trūkst gribasspēka!” norāda uz nepietiekamu motivāciju kā galveno šķērsli ceļā uz pārmaiņām. Taču, vai viss patiešām ir tik vienkārši?

Jautājums par to, kas nepieciešams, lai cilvēks patiešām mainītos, ir saistījis neskaitāmu nopietnu pētnieku uzmanību, un viņu atklājumi mums palīdz kaut nedaudz paspīdināt gaismu uz dziļākajiem iemesliem, kāpēc mums neizdodas mainīties.

Tradicionālā pieeja pārmaiņām mūs mudina – aizvāc traucēkļus, liec lietā motivāciju, gribēšanu un prasmes, un viss notiks! Bet nenotiks vis! Nenoliedzami, dažiem patiešām izdodas panākt pārmaiņas šādā veidā. Ir cilvēki, kuri “nomet” svaru, atmet smēķēšanu, uzsāk veselīgu dzīvesveidu, taču lielākajai daļai ar gribasspēku nepietiek. Cilvēks ir kompleksa sistēma, kuras pārmaiņām nepieciešams kas vairāk. Lielākoties pārmaiņas mums liek nevis saņemties, bet mainīt savu domāšanas veidu. Tas nozīmē, ka mums jāiemācās kaut kas jauns, jāatsakās no savām līdzšinējām izpratnes sistēmām, jāiepazīst un jāpārbauda savi pieņēmumi pašiem par sevi, citiem un dzīvi kopumā.

Šajā praktiskajā seminārā dalībniekiem būs iespēja ielūkoties savos individuālajos dziļākajos pieņēmumos, kas neļauj sasniegt tās pārmaiņas, pēc kurām tik ļoti ilgojamies. Tāpat dalībniekiem būs iespēja radīt un ņemt līdz pašiem savu praktisku ceļa karti, kā tomēr pietuvoties sev vēlamo pārmaiņu īstenošanai savā dzīvē.

Žanete Drone ir Integrālā koučinga meistars un līderības trenere biznesa skolā Nr. 1 pasaulē – INSEAD, Francijā. Viņa izstrādā un vada līderības un integrālā koučinga attīstības programmas indivīdiem un grupām.

Žanetes klienti ir finanšu, farmācijas, informācijas tehnoloģiju, telekomunikāciju un citu jomu organizācijas Latvijā un ārvalstīs.
Žanete ieguvusi Sociālo zinātņu maģistra grādu Latvijas Universitātē un Komunikācijas maģistra grādu Lesteres universitātē Lielbritānijā. Integrālā kouča meistara pakāpi Žanete ieguvusi Kanādas Integrālā Koučinga skolā. Žanete ir sertificēta psihometriskā instrumenta MBTI praktiķe. Darba ar pieaugušo attīstību metodiku un praksi apguvusi ASV, Zviedrijā un Lielbritānijā.
Personīgā pieredze, piedzīvojot fundamentālas sociālekonomiskas pārmaiņas 20.gs deviņdesmitajos gados un izjūtot to ietekmi uz indivīdu, grupām un sabiedrību kopumā, ir radījusi viņā nerimstošu interesi par pārmaiņu fenomenu un individuālās un kolektīvās apziņas attīstību.

Žanete aktīvi iesaistās sociālos projektos, kas vērsti uz mazāk aizsargāto sabiedrības grupu tiesībām un iespējām, ir viena no idejas līdzautoriem un brīvprātīgajiem sociālajā uzņēmumā Centrs Cilvēka Izaugsmei “Torņakalns”. Žanete ir Rīgas Lutera draudzes padomes vadītāja un šobrīd ir meditācijas skolotāja apmācībā Jura Rubeņa vadītajā meditācijas skolotāju programmā ViaIntegralis, un rūpējas par savu bišu dravu dzimtas mājās Ziemeļvidzemē.

Seminārs dalībniekiem ar un bez priekšzināšanām.

Semināra norise 2019. gada 12. decembrī no plkst. 16:00 līdz 20:00.

Semināra dalības maksa vienam dalībniekam: EUR 30.00
Ja esat Rīgas Lutera draudzes loceklis, dāvājam -10% atlaidi semināra maksai.
Cenā iekļauta tējas/kafijas pauze un veselīgas uzkodas.

Pieteikšanās, aizpildot anketu šeit>>

Laipni gaidīsim Centrā cilvēka izaugsmei “Torņakalns” Rīgā, Torņakalna ielā 5.