Integrālā dzīves prakse

Centrs cilvēka izaugsmei “Torņakalns” aicina uz integrālo personības izaugsmes treneru (kouču) Egidas Putniņas (att.) un Ritas Sprindžukas “Integrālās dzīves prakses” nodarbību ciklu š.g. 14., 21. un 29. novembrī no plkst. 18:00 līdz 20:00 Torņakalna ielā 5, Rīgā.

Integrālā pieeja ir dzīvesveids, kurā cilvēks vienlīdz lielā mērā rūpējas par visiem savas būtības aspektiem – sirdi, prātu, emocijām, garīgumu, attiecībām ar citiem cilvēkiem un apkārtējo pasauli. “Integrālās dzīves prakses” 3 nodarbību ciklā būs iespēja apgūt šīs pieejas izmantošanu praksē, gūt praktiskus ieteikumus, kā arī saskatīt galvenos šķēršļus, kas kavē attīstību.

“Mēs katrs piedzimstam ar vēlmi īstenot sevi, ar saviem talantiem un spējām, bet ceļi, kā to sasniegt ne vienmēr ir uzreiz ieraugāmi. Integrālā metode ir lieliska, jo palīdz attīstīties cilvēkam kā personībai, soli pa solim māca jaunas prakses un attīsta tos “muskuļus”, kas nepieciešami, lai pietuvotos savai būtībai un spētu to paust arī citiem,” saka viena no darbnīcas vadītājām Rita Sprindžuka.

Nodarbības palīdzēs dalībniekiem veidot jaunus ikdienas dzīves paradumus. Trešās nodarbības beigās katrs dosies mājās ar unikālu, tieši sev radītu un paša izstrādātu programmu. Jauniegūtās zināšanas palīdzēs atrast laiku tām lietām un ikdienas praksēm, kas katram cilvēkam ir aktuālas un nepieciešamas, lai varētu augt kā personība dažādās dzīves jomās.

Egida Putniņa Integral Coach – praktizējošs profesionālā līmeņa integrālais koučs (Integral Coaching Canada, 2018), neirolingvistiskās programmēšanas praktiķis (Erickson University International, 2000), diplomēts praktiskais psihologs (Starptautiskais Praktiskās psiholoģijas institūts, 2005) ar vairāk kā 15 gadu pieredzi, konsultējot gan uzņēmumus augstāku biznesa rezultātu sasniegšanai, gan individuālos klientus personīgajai izaugsmei.

Rita Sprindžuka – profesionālā līmeņa integrālais koučs (Integral Coaching Canada), praktizē kopš 2017. gada. Strādā gan ar individuālajiem klientiem, gan uzņēmumiem. Iepriekš vadījusi savu uzņēmumu eksporta konsultācijās un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Ārlietu daļu. Latvijas Universitātē ieguvusi maģistra grādu sabiedrības vadībā.

Nodarbības paredzētas cilvēkiem ar un bez priekšzināšanām. Pieteikšanās un rezultatīva piedalīšanās nodarbībās, paredz dalību visās 3 nodarbībās.

Nodarbību cikla dalības maksa vienam dalībniekam par 3 nodarbībām: EUR 150.00 (maksājot atsevišķi, maksa par katru nodarbību EUR 60.00)

Nodarbības notiks nelielai dalībnieku grupai līdz 15 cilvēkiem, tādējādi nodrošinot īpašu uzmanību katram.

Pieteikties: http://ejuz.lv/utninaprindzukantegrlsdzvesprakse vai rakstot uz info@izaugt.lv

  • Pastāsti citiem