Gongu meditācija

Gongs ir tūkstošiem gadu sens un sakrāls meditatīvs instruments, kas jau izsenis izmantots, lai dziedinātu prātu un ķermeni.

Iegremdēšanās gongu dziedinošās skaņu vibrācijās palīdz sasniegt dziļu relaksāciju, atbrīvo prāta un priekšstatu kontroli pār mūsu uztveri un ļauj kļūt brīviem no nosprostojumiem fiziskajā, emocionālajā un psihiskajā līmenī, ļaujoties Dievišķajai Gudrībai, harmonizācijai un iekšējai transformācijai. Gongu meditācija ir dziļš personīgās transformācijas un garīgās izaugsmes avots.
Gonga skaņas virsotņu mijiedarbības pamatā ir skaņas viļņu princips; tā vibrācijas atbilst Visuma frekvencēm un rezonē ar cilvēka organisma vibrācijām, atjaunojot tās sākotnējā līdzsvarā. Gonga skaņas caurauž visu cilvēka ķermeni, piepildot katru ķermeņa šūniņu, pakāpeniski pārņemot cilvēka apziņu, līdz notiek dziļa dziedinoša relaksācija. Iegrimstot gongu skaņās, katram ir iespēja doties arvien dziļākā ceļojumā uz savu iekšējo centru. Gongu meditācijas laikā skaņas intensitāte vairākkārt plūstoši mainās no smalkas, nomierinošas un attīrošas līdz spēcīgai un enerģizējošai, ļaujot piedzīvot daudzpusīgu transformējošu apziņas ceļojumu.

Gongu skaņas ārstnieciskās un harmonizējošās iedarbības rezultātā tiek atgūta veselība un labsajūtu, vairojas prieks un enerģija, tiek atmodinātas iekšējās rezerves un radošums, stiprināta imūnsistēma un veicināta organisma pašatveseļošanās.

Linda Straume ir Latvijas Kultūras akadēmijas docētāja, tulkotāja, strādājusi LU Moderno valodu fakultātē, docējusi kursus Lutera akadēmijā un Starptautiskajā Tūrisma augstskolā, ir lektore kultūrvēstures un kultūru saskarsmes jomā. Linda ir Latvijas Sv.Jēkaba ceļa asociācijas (Camino Latvia) locekle, vairāk nekā 20 gadus vada svētceļojumus un tematiskus retrītus. Lindai ir daudzu gadu meditācijas pieredze.

Gongu spēli apguvusi pie gongu lielmeistara Dona Konro (Don Conreaux , ASV), Alicijas un Ričarda Eiliakas (Lietuva), meistarklasēs Vācijā. Vada gongu meditācijas un peldes gongu skaņās, ir skaņu grupas „Gongamus” dalībniece.

Nodarbības notiek no plkst. 19:00 līdz 21:00 Centrā cilvēka izaugsmei “Torņakalns” Rīgā, Torņakalna ielā 5.

Nodarbība paredzēta cilvēkiem ar un bez priekšzināšanām.

Lai ķermenis varētu pilnīgi atslābināties, gongu meditācija parasti notiek guļus. Lūgums līdzi ņemt paklājiņu un pledu, ar ko apsegties, kā arī nelielu spilventiņu pagalvim. Ja ir kādi veselības ierobežojumi, meditācijas laikā iespējams atrasties sēdus pozīcijā.

Dalības maksa nodarbībā vienam dalībniekam: EUR 15.00

Pieteikties 31. janvāra gongu meditācijai: info@izaugt.lv vai aizpildot anketu šeit>>

Pieteikties 14. februāra gongu meditācijai: info@izaugt.lv vai aizpildot anketu šeit>>

Pieteikties 28. februāra gongu meditācijai: info@izaugt.lv vai aizpildot anketu šeit>>

  • Pastāsti citiem