Emocionālā inteliģence

Seminārs “Emocionālā inteliģence – pamats darba un personīgajās attiecībās” notiks 18. janvārī plkst. 10.00 – 16.00.

“Vienīgais, ko mēs pa īstam varam iedot otram, ir mūsu dzīves pieredze”, Juris Rubenis.

“Kopš laika, kad manas domas un emocijas ļoti spēcīgi varēja ietekmēt ikviena situācija, cilvēks vai notikums, ir pagājuši 10 gadi. Tas bija laiks, kurā ikdienas dzīvei, darbam, attiecībām ļoti traucēja gan pastāvīgas bailes un stress, gan dusmas, aizvainojums u.tml.”, saka Ilze. Cilvēkiem diezgan bieži nav viegli tikt galā ar savām emocijām, saprasties ar citiem, un tas novērojams gan ģimenēs un kolektīvos, gan sabiedrībā kopumā.

Ilze uzskata, ka tieši pateicoties spēcīgiem notikumiem savā dzīvē un zināšanām, kuras guva gan no cilvēkiem, gan grāmatām, ieguvusi visaptverošu pieredzi, kas devusi pamatu harmoniskām attiecībām ar sevi un citiem. Šī pieredze ir Emocionālā inteliģence – spēja vadīt savu dzīvi gan ar intelektu, gan emocijām, virzoties no iekšējiem konfliktiem un nemieriem uz harmoniju un mieru.

Iekšēji, novērtējot iegūtās iemaņas savas personīgās dzīves un darba praksē, Ilze juta vajadzību šajā vērtīgajā pieredzē dalīties ar citiem, lai ikvienam palīdzētu ieraudzīt ceļu uz harmoniskāku, apmierinātāku, miesā un garā veselīgāku dzīvi.
Pēdējos 5 gadus Ilze vada kursus veselības aprūpes speciālistiem, un arvien vairāk pārliecinās, ka informācija par Emocionālo inteliģenci tiek novērtēta. Cilvēkiem, attīstot sevī Emocionālo inteliģenci, daudz vieglāk kļūst vadīt savas emocijas, veidot saskarsmi ar citiem, samazināt nepatīkamo emociju klātesamību un vairot patīkamo emociju klātbūtni – mieru, prieku, gandarījumu u.tml.

Pagājušā gadā šis seminārs jau reiz notika, bija plaši apmeklēts, un iegūtā informācija – atzinīgi novērtēta.

Ja ir interese vairāk uzzināt par emociju vadīšanu, pašapziņas celšanu, komunikācijas spēju attīstīšanu un vēlies pavadīt laiku ar līdzīgi domājošiem, aicinām piedalīties šajā seminārā!

Ilze Sauškina ir Veselības zinātņu maģistrs, RSU SKMK pedagogs. Darba pieredze visu dzīvi ir bijusi saistīta ar cilvēku izglītošanu un palīdzēšanu. Ir strādājusi kā māsa slimnīcā, pamazām pārejot uz darbu tikai medicīnas koledžā. Studējot augstskolās Māszinības, vienmēr kā izvēles priekšmetus izvēlējās psiholoģiju, jo viņu vienmēr ir interesējušas norises cilvēka iekšējā pasaulē, kā arī cilvēku savstarpējās attiecības.

Seminārs dalībniekiem ar un bez priekšzināšanām.

Dalība seminārā par ziedojumiem, vēlamais minimālais ziedojums EUR 30.00.
Seminārā tiks piedāvātas kafijas/ tējas pauzes un veselīgas uzkodas, un siltas pusdienas.

Pieteikšanās: info@izaugt.lv

  • Pastāsti citiem