CIGUNS 27-28SEP

Ciguns – kustības ķermeņa mieram un labsajūtai ar I. Kudrjavcevu

Laimes un labsajūtas pasaule atrodas katrā cilvēkā – viņa sirdī. Ciguna vingrojumi domāti cilvēka veselības uzlabošanai un ķermeņa vingrumam, tos varētu saukt arī par kustībām mieram un labsajūtai. Vienlaikus tiek trenēta koordinācija, koncentrācija, lokanība un līdzsvars. Ciguna terapijas ietver gan pašmasāžas (fiziskās un enerģētiskās), gan meditācijas prāta mieram, gan uztura padomus labai veselībai, gan fiziskos vingrojumu kompleksus. Ciguns ir pašregulācijas un atveseļošanās metode, māksla dzīvot harmonijā ar dabu.

Retrītu vadīs IGORS KUDRJAVCEVS.

Igors Kudrjavcevs ir sertificēts ārsts, pasniedzējs, cigun skolotājs un medicīnas ciguna dibinātājs Latvijā. Igoru Kudrjavcevu sauc arī par miera ārstu. Viņš ir vairāku grāmatu autors, Černobiļas kodolavārijas seku likvidētājs un personības izaugsmes treneris. Uzskata, ka Cigun mācīšana ir viņa misija un aicinājums, jo dvēselei, kad atdalās no radītāja un dodas iemiesoties zemē, ir jāiziet cauri slānim, ko dēvē par debesu gribu, un tieši tur cilvēks saņem programmu vai rekomendāciju paketi šai dzīvei. Ja cilvēks dzīvo saskaņā ar šo programmu jeb iekšējo būtību, kas saistīta ar sirdi un dvēseli, tad šajā pasaulē dzīvē viss ir labi. Neskatoties uz problēmām ikvienā dzīves ceļā, cilvēkam ir atbalsts un palīdzība, jo, pildot misiju, cilvēks saņem atbalstu no debesīm.

Cigun brīvdienu nometne norisināsies 27. septembrī plkst. 17.30 – 20.00 un 28. septembrī no 10.00 – 17.00 Centrā cilvēka izaugsmei Torņakalna ielā 5, Rīgā.

Dalības maksa: 60 EUR
Lai pieteiktos, raksti vēstuli Facebook lapā “Centrs cilvēka izaugsmei “Torņakalns””: https://www.facebook.com/CentrsCilvekam/

 

  • Pastāsti citiem