Annas Gammas vieslekcija

Centrā cilvēka izaugsmei Torņakalns viesosies Eiropā labi pazīstamā psiholoģijas doktore, līderības programmu vadītāja, Lucernas institūta  Zen&Leadership institūta vadītāja, kontemplācijas skolotāja, zen meistare, personības izaugsmes trenere un grāmatu autore Anna Gamma. Izcilā pasniedzēja jau aptuveni pirms gada apmeklēja Latviju un vadīja seminārus gan Integrālās izglītības institūtā I3, gan lekciju Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, ar savu personības starojumu dziļi saviļņojot klātesošos. Šī ir lieliska iespēja harizmātisko un sirsnīgo pasniedzēju vēlreiz sastapt Rīgā.

Š.g. 1.novembrī plkst. 19:30-21:00 un 2.novembrī plkst. 9:00-17:30 Centrs cilvēka izaugsmei Torņakalns, Torņakalna ielā 5, norisināsies Annas Gammas lekcija un seminārs “Kā dzīvot saskaņā ar savu patieso Es”.

Ikdienas dzīvē mēs nemitīgi sastopamies ar dažādiem apstākļiem un izaicinājumiem, kas aizvien vairāk ietekmē mūsu personību un attālina mūs no mūsu iekšējā Es. Atsvešināšanās no mūsu patiesās būtības liek izjust iekšēju spēcīgu nemieru un ciešanas, radot neskaitāmus jautājumus – Kāpēc es esmu šeit? Kāds ir manas dzīves aicinājums?

Seminārā Anna Gamma sniegs ieteikumus, kā zaudēto saikni ar mūsu personības dziļāko dimensiju atgūt. Tiks piedāvāti vingrinājumi un pieredzes apmaiņas sarunas. Seminārā tiks radīta droša telpa, dalībniekiem atbalstot un iedvesmojot vienam otru. Īstenojot savu patieso dzīves uzdevumu un esot harmonijā ar savu iekšējo būtību, mēs piedzīvojam dziļu laimes sajūtu un iekšēju mieru.

  • Pastāsti citiem