Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs ir iespēja iesaistīties draudzes sabiedriskajā dzīvē un iegūt jaunus paziņas, kurus, nākot uz pasākumiem baznīcā vai draudzes centrā, sveikt kā savējos. Tā arī ir iespēja īstenot savas idejas un uzlabot jau notiekošos procesus draudzē, iegūt jaunu pieredzi un zināšanas, attīstīt savus talantus un prasmes. Kalpošana draudzē sniedz labumu gan sabiedrībai, gan pašam brīvprātīgā darba darītājam ļoti daudzveidīgos aspektos.

Bez brīvprātīgo darba nav iedomājama lielāku un mazāku pasākumu rīkošana draudzē, piemēram, Lielā mielasta, Adventa tirdziņa, Citādā dievkalpojuma, Draudzes vasaras nometnes u.c. pasākumu tapšana. Tāpat atbalsts ir nepieciešams draudzes regulārajās norisēs.

Pieteikuma anketa

Lai pieteiktos brīvprātīgā darbam Rīgas Lutera draudzē, lūdzam aizpildīt elektronisko pieteikuma formu! Pēc pieteikuma saņemšanas ar Jums sazināsies draudzes pārstāvis.

Kontaktinformācija

Vārds:
Uzvārds:
Dzīvesvieta:
Norādi tikai pilsētu un rajonu.
Telefona numurs:
E-pasta adrese:
Dzimšanas dati:
Draudze:

Par Tevi

Izglītība:
Profesija:
Darba pieredze:
Īsi apraksti savu darba pieredzi un jomas, kurās esi darbojies/darbojusies.
Tev labi padodas:
Norādi savus hobijus un prasmes, kas Tev labi padodas un varētu noderēt kalpošanai draudzē, piemēram, fotogrāfija, grafiskais dizains, rokdarbi utt.
Autovadītāja apliecība:  Ir
Man ir auto:  Ir

Tava kalpošana draudzē

Motivācija:
Raksturo savu motivāciju strādāt brīvprātīgo darbu. Nosauc vismaz trīs mērķus, kādēļ vēlies kalpot Rīgas Lutera draudzē.
Idejas:
Norādi, kā vari iesaistīties kā brīvprātīgais.
Derīgie kontakti:
Norādi konkrētas organizācijas vai medijus, kuri varētu piedāvāt mūsu draudzei noderīgu sadarbību. Tie var būt uzņēmumi, kuri piedāvātu savas produkcijas/pakalpojumu ziedojumus vai atlaides, iekārtu vai transporta nodrošināšanu atsevišķos pasākumos.
Biežums:
Norādi, cik bieži Tu vari un vēlies darīt brīvprātīgā darbu draudzē.
Vēlos piedalīties pasākumu organizēšanā:
Vēlos strādāt ar cilvēkiem:
Piezīmes:
   Piekrītu iesniegto datu apstrādei (RLD privātuma politika)
Drošības kods: captcha