PATEICĪBA LABDARĪBAS AKCIJAS “CEĻĀ UZ SKOLU” DALĪBNIEKIEM

Vēlamies teikt sirsnīgu paldies labdarības akcijas "Ceļā uz skolu" dalībniekiem, kuri ziedoja kancelejas preces, grāmatnīcu dāvanu kartes, bērnu apģērbu, apavus un skolas somas! Mums visiem kopā izdevies sniegt palīdzību 62 bērniem no trūcīgām ģimenēm, lai atbalstītu viņus skolas gaitu sākšanai jaunajā mācību gadā.

16. septembra dievkalpojumā viesosies koris no Norvēģijas

Svētdien, 16. septembrī, dievkalpojuma laikā pie mums viesosies norvēģu jauktais koris Sjøbodkoret ar diriģentu Andreasu Stensholtu, kuri sniegs arī nelielu koncertu uzreiz pēc dievkalpojuma, plkst. 12.30. Esiet laipni aicināti!

Tiek organizēta atbalsta grupa sērojošiem vecākiem

Sākot no oktobra, Draudzes centrā notiks 5 nodarbību cikls sērojošiem vecākiem. Uz atbalsta grupu aicināti vecāki pēc bērniņa zaudējuma, lai smeltos spēkus dzīvot tālāk pilnvērtīgi, bez aizvainojuma, dusmām un vainas apziņas, izrunātu par to, kas palicis neizrunāts, dalītos ar pieredzi un rastu atbildes, kā arī kopīgi paklusētu un pieminētu savus bērniņus.

Skaņu operatoru apmācība draudzes kalpojošajiem

Pērminderi un tie brīvprātīgie, kuri savu kalpošanu vēlas saistīt ar draudzes pasākumu skaņu režiju un tehnisko noformējumu, aicināti pieteikties profesionālām skaņu operatoru apmācībām.

DĀMU KOMITEJAS JAUNUMI

Aiva Putne š.g. septembrī nodos Pārslai Cimbulei Dāmu komitejas vadītājas amatu. Pateicamies Aivai par ilggadēju Dāmu komitejas vadīšanu, darbu organizēšanu, atbildību, rūpību un nesavtīgu kalpošanu un Pārslai novēlam izdošanos!