Rīgas Lutera baznīcā notiks koncerts “Mūzikas ceļš uz sirdi”

Aicinām piektdien, 17. augustā, plkst. 19:00 uz koncertu "Mūzikas ceļš uz sirdi"! Koncertā muzicēs Svetlana Okuņa - vijole, Kārlis Žols - trompete, Devika Jevsikova - vokāls, Ingūna Grīnberga - ērģeles, Horsts Saksoiners (Vācija) & Olga Binklere-Blate - skanošais kristāls un zvani.

Aicinām piedalīties labdarības akcijā “Ceļā uz skolu”!

Iesaisties labdarības akcijā "Ceļā uz skolu" un palīdzi bērniem no trūcīgām ģimenēm uzsākt skolas gaitas! Līdz 22. augustam ziedo skolas piederumus - kancelejas preces, grāmatnīcu dāvanu kartes, skolas somas, sporta apģērbu un apavus-, nogādājot tās uz Rīgas Lutera baznīcu vai Draudzes centru. Visas saziedotās mantas tiks sakomplektētas individuāli katrai ģimenei atbilstoši bērnu vecumam un dzimumam.

Likuma grozījumi beidzot ļauj ikvienam vecākam likumīgi atvadīties no sava Zvaigžņu bērna

Līdz ar ilgi gaidītajiem un nesen oficiāli izsludinātajiem grozījumiem Seksuālās un reproduktīvās veselības likumā, visiem vecākiem Latvijā ir nodrošinātas viņu tiesības atvadīties no sava Zvaigžņu bērna neatkarīgi no grūtniecības laika, kurā viņš gājis bojā. Tāpat likums uzliek par pienākumu ārstniecības iestādēm cieņpilni izturēties pret to Zvaigžņu bērnu mirstīgajām atliekām, no kurām vecāki atsakās.

Kapusvētki

Svētdien, 29. jūlijā, Rīgas Lutera draudzes kapusvētki: plkst. 14.00 Ziepniekkalna kapos, plkst. 14.00 Jaunmārupes kapos, plkst. 16.00 Mārupes kapos.