Klusuma baznīca pilsētas vidū – piesakies dežūrai!

Kā katru gadu, mēs vēlamies vasarā turēt dievnamu atvērtu darba dienās no plkst. 12.00 līdz 18.00. Atvērta baznīca pilsētā ir kā veldzējoša oāze, kur atpūsties no ikdienas skrējiena un pabūt klusumā un vienatnē. Baznīca sabiedrībai var kalpot, arī vienkārši atverot savas durvis.

Lai tas būtu iespējams, neiztikt bez atsaucīgiem draudzes locekļiem, kas šajā laikā pieskatītu baznīcu. Aicinām atvēlēt vienu vai vairākas dienas vasarā, lai pabūtu baznīcas mierinošajā vēsumā un dotu iespēju to izbaudīt arī citiem!

Pieteikties dežūrām varēs baznīcā.

Vasaras nometnes “Apokalipse” darba kārtība

Nometnes tēma: APOKALIPSE. Jāņa Atklāsmes grāmatas vēstījums mūsdienām

Nometnes norises laiks: 2017. gada 30. jūnijs – 2. jūlijs

Ierašanās nometnē: 30. jūnijā no 17:00 līdz 20:00

Aizbraukšana no nometnes: 2. jūlijā no 16:45

Nometnes dalībnieki: Nometne pieaugušajiem un bērniem. Nometnē laipni aicināti piedalīties arī cilvēki, kuri nepieder kādai konfesijai.

Nometnē piedalīsies draudzes mācītāji: Kaspars Simanovičs, Linards Rozentāls un Indulis Paičs.

Meklējam palīgus Vasaras nometnes organizēšanai!

Ikgadējās nometnes organizēšanas darbi rit pilnā sparā – jau pēc pusotra mēneša tiksimies Ķečos uz trīs dienu sadraudzību, Bībeles tekstu studijām un radošajām nometnēm. Meklējam 20 brīvprātīgos, kuri vēlētos nākt talkā nometnes sagatavošanas posmā un nometnē uz vietas. Jūnijā galvenokārt palīdzība nepieciešama pie informēšanas pasākumiem – skrejlapu dalīšanas baznīcas pasākumos, plakātu izvadāšanas. Savukārt nometnē uz vietas palīdzība nepieciešama pie reģistrācijas, ēdināšanas un citām aktivitātēm. Palīgiem dalības maksa nometnē par puscenu20 eiro.

Vasarsvētki Torņakalnā

Vasarsvētkos - svētdien, 4. jūnijā, plkst. 12:00 Rīgas Lutera baznīcā notiks Citādais dievkalpojums.

Šī gada Citādais dievkalpojums ir veltīts tēmai “Sievietes kalpošana baznīcā”.

Citādajā dievkalpojumā būs iespēja ziedot gan Latvijas Luterāņu sieviešu teoloģu apvienībai, gan Teoloģijas fakultātes biedrībai, atbalstot visiem pieejamu teoloģisku izglītību un kalpošanu baznīcā, gan arī Rīgas Lutera draudzes darbam kopumā.

Pēc dievkalpojuma, plkst. 13:30, pulcēsimies pie baznīcas uz kopīgiem dārza svētkiem - aicinām ņemt līdzi groziņus ar cienastu, draugus un labu noskaņojumu!

Baznīcu Nakts 2. jūnijā

Atklāj baznīcu no jauna - tāds ir šī gada Baznīcu Nakts aicinājums. Arī Rīgas Lutera baznīca 2. jūnija naktī, no plkst. 18:00 līdz pusnaktij, gaidīs viesus un priecēs ar skaistiem mūzikas, dzejas un klusuma mirkļiem.