28. aprīlī aicinām uz pavasara talku!

Sestdien, 28. aprīlī, plkst. 10.00 aicinām piedalīties pavasara talkā. Kopīgiem spēkiem sakopsim baznīcas telpas un apkārtējo teritoriju, kā arī nomazgāsim Draudzes centra logus. Esat mīļi gaidīti!

IR ATVĒRTA PIETEIKŠANĀS VASARAS DEŽŪRĀM BAZNĪCĀ

Kā katru gadu, mēs vēlamies, lai vasaras mēnešos dievnams ir atvērts katru dienu. Atvērta baznīca pilsētā ir kā veldzējoša oāze, kur atpūsties no ikdienas skrējiena un pabūt klusumā un vienatnē. Lai tas būtu iespējams, neiztikt bez atsaucīgiem cilvēkiem, kuri būtu gatavi pieskatīt baznīcu. Aicinām atvēlēt vienu vai vairākas dienas savā vasaras grafikā, lai pabūtu baznīcas mierinošajā vēsumā un dotu iespēju to izbaudīt arī citiem!

Izstāde “Cik putnu”

Ojāra Vācieša memoriālajā muzejā eksponēti Rīgas Lutera draudzes mākslinieku darbi. Draudzes mākslinieku kopas darbu izstāde "Cik putnu" apskatāma līdz 12. maijam.

Ievēlēta jauna draudzes padome

18. martā Draudzes centrā pulcējās aptuveni 150 draudzes locekļu, lai kopsapulcē pārrunātu draudzes aktualitātes un saimnieciskos jautājumus, kā arī ievēlētu jaunu draudzes padomi un revīzijas komisiju uz nākamajiem 3 gadiem. Aicinām iepazīties ar jaunievēlētās padomes, revīzijas komisijas un valdes dalībnieku sarakstu.

DRAUDZES JAUNĀS PADOMES UN REVĪZIJAS KOMISIJAS KANDIDĀTU SARAKSTS

Svētdien, 18. martā, notiks draudzes jaunās padomes un revīzijas komisijas locekļu vēlēšanas. Aicinām iepazīties ar kandidātu sarakstu un piedalīties vēlēšanās! Vēlēšanas notiks draudzes kopsapulces ietvaros Draudzes centrā plkst. 13.00 pēc svētdienas dievkalpojuma.

Draudzes Lielā saruna

18. martā plkst. 13.00 aicinām draudzes locekļus un atbalstītājus pēc svētdienas dievkalpojuma apmeklēt ikgadējo draudzes sapulci, lai pie tējas krūzes pārrunātu svarīgāko aizvadītajā gadā, draudzes aktualitātes, nākotnes plānus un kritisko finanšu stāvokli, kā arī ievēlētu jauno draudzes padomi turpmākajiem 3 gadiem.

Seminārs “Kara laika mazbērni. Apzināšanās un dziedināšana.”

7. aprīlī notiks seminārs, kurā tiks apzinātas kara laika bērnu un mazbērnu traumatiskās pieredzes sekas, kas izraisa lielāko daļu šo paaudžu psiholoģisko un garīgo problēmu. Seminārs paredzēts cilvēkiem, kuri vēlas rast izlīgumu ar sevi, saviem vecākiem, mūsu kopējo pagātni un Dievu un dziedinātāku dzīvi.