3. novembrī aicinām uz rudens talku!

Sestdien, 3. novembrī, visi mīļi aicināti uz rudens talku, lai kopīgiem spēkiem sakoptu baznīcu, Draudzes namu un baznīcas apkārtējo teritoriju!

Diakonijas labdarības akcija “Dienišķā maize”

Visu oktobri aicinām piedalīties Rīgas Lutera draudzes Diakonijas labdarības akcijā "Dienišķā maize", ziedojot pārtikas produktus draudzes pārziņā esošajiem trūcīgajiem, vecajiem un vientuļajiem ļaudīm. Pļaujas svētkos pateicamies Dievam par Viņa bagātīgo svētību un aicinām dalīties ar cilvēkiem, kuriem klājas grūti. Neliela pārtikas paciņa, pašu audzētie dārzeņi vai kāda medus burciņa viņiem būs liels atbalsts.

draudzes dialogs _ mazs

Lutera draudzes Dialogs 2018

Lutera draudzes padome aicina ikvienu Lutera draudzes locekli piedalīties aptaujā! Jūsu viedoklis mums ir ļoti nozīmīgs un katra sniegtā atbilde - vērtīga!

ZIŅAS NO DRAUDZES BIBLIOTĒKAS

Aicinām čaklos lasītājus, atsākoties sezonai, atnest mājās aizķērušās Draudzes bibliotēkas grāmatas, kā arī nākt lasīt jaunas. Ikviens ir mīļi gaidīts Draudzes bibliotēkā, kas darbojas Draudzes centrā svētdienās no plkst. 12.00 līdz 14.15.

PATEICĪBA LABDARĪBAS AKCIJAS “CEĻĀ UZ SKOLU” DALĪBNIEKIEM

Vēlamies teikt sirsnīgu paldies labdarības akcijas "Ceļā uz skolu" dalībniekiem, kuri ziedoja kancelejas preces, grāmatnīcu dāvanu kartes, bērnu apģērbu, apavus un skolas somas! Mums visiem kopā izdevies sniegt palīdzību 62 bērniem no trūcīgām ģimenēm, lai atbalstītu viņus skolas gaitu sākšanai jaunajā mācību gadā.

16. septembra dievkalpojumā viesosies koris no Norvēģijas

Svētdien, 16. septembrī, dievkalpojuma laikā pie mums viesosies norvēģu jauktais koris Sjøbodkoret ar diriģentu Andreasu Stensholtu, kuri sniegs arī nelielu koncertu uzreiz pēc dievkalpojuma, plkst. 12.30. Esiet laipni aicināti!