Klusuma baznīca pilsētas vidū – piesakies dežūrai!

Kā katru gadu, mēs vēlamies vasarā turēt dievnamu atvērtu darba dienās no plkst. 12.00 līdz 18.00. Atvērta baznīca pilsētā ir kā veldzējoša oāze, kur atpūsties no ikdienas skrējiena un pabūt klusumā un vienatnē. Baznīca sabiedrībai var kalpot, arī vienkārši atverot savas durvis.

Lai tas būtu iespējams, neiztikt bez atsaucīgiem draudzes locekļiem, kas šajā laikā pieskatītu baznīcu. Aicinām atvēlēt vienu vai vairākas dienas vasarā, lai pabūtu baznīcas mierinošajā vēsumā un dotu iespēju to izbaudīt arī citiem!

Pieteikties dežūrām varēs baznīcā.

Meklējam palīgus Vasaras nometnes organizēšanai!

Ikgadējās nometnes organizēšanas darbi rit pilnā sparā – jau pēc pusotra mēneša tiksimies Ķečos uz trīs dienu sadraudzību, Bībeles tekstu studijām un radošajām nometnēm. Meklējam 20 brīvprātīgos, kuri vēlētos nākt talkā nometnes sagatavošanas posmā un nometnē uz vietas. Jūnijā galvenokārt palīdzība nepieciešama pie informēšanas pasākumiem – skrejlapu dalīšanas baznīcas pasākumos, plakātu izvadāšanas. Savukārt nometnē uz vietas palīdzība nepieciešama pie reģistrācijas, ēdināšanas un citām aktivitātēm. Palīgiem dalības maksa nometnē par puscenu20 eiro.

Vasarsvētki Torņakalnā

Vasarsvētkos - svētdien, 4. jūnijā, plkst. 12:00 Rīgas Lutera baznīcā notiks Citādais dievkalpojums.

Šī gada Citādais dievkalpojums ir veltīts tēmai “Sievietes kalpošana baznīcā”.

Citādajā dievkalpojumā būs iespēja ziedot gan Latvijas Luterāņu sieviešu teoloģu apvienībai, gan Teoloģijas fakultātes biedrībai, atbalstot visiem pieejamu teoloģisku izglītību un kalpošanu baznīcā, gan arī Rīgas Lutera draudzes darbam kopumā.

Pēc dievkalpojuma, plkst. 13:30, pulcēsimies pie baznīcas uz kopīgiem dārza svētkiem - aicinām ņemt līdzi groziņus ar cienastu, draugus un labu noskaņojumu!

Baznīcu Nakts 2. jūnijā

Atklāj baznīcu no jauna - tāds ir šī gada Baznīcu Nakts aicinājums. Arī Rīgas Lutera baznīca 2. jūnija naktī, no plkst. 18:00 līdz pusnaktij, gaidīs viesus un priecēs ar skaistiem mūzikas, dzejas un klusuma mirkļiem.

BAZNĪCAS PULKSTENIS ATKAL IES!

Labas ziņas! Šī gada martā Rīgas Lutera draudze piedalījās Rīgas domes atklātā konkursā līdzfinansējuma piešķiršanai kultūras pieminekļu saglabāšanai un saņēma cerēto pašvaldības atbalstu baznīcas pulksteņa… Lasīt tālāk >

Draudzes vasaras nometne

Šogad draudzes nometne “APOKALIPSE. Jāņa Atklāsmes grāmatas vēstījums mūsdienām” notiks “Ķečos” pie Ungura ezera no 30. jūnija līdz 2. jūlijam.

Kad būs pasaules gals? Kas tieši notiks? Vai pirms tam būs lielais karš? Ko nozīmē “zvēra zīme” pie cilvēku pieres un labās rokas? Kāda ir skaitļa 666 jēga? Kas mūs sagaida tuvākā un tālākā nākotnē? Jāņa Apokalipses jeb Atklāsmes grāmata visos laikmetos ir saistījusi cilvēku uzmanību. Katra paaudze ir ticējusi, ka šī grāmata attiecas tieši uz viņu. Kas ir šīs neparastās grāmatas vēstījums? Kā to godīgi izlasīt? Ko tā mums atklāj par mūsu īstajiem garīgajiem uzdevumiem šajā laikmetā, piecus gadsimtus pēc Reformācijas, un nākotnē?

Drēbju kamera informē

Drēbju kamerā šobrīd pieejami vairāki bērnu rati, auto sēdeklīši un citas preces bērniem. Jaunus īpašniekus gaida arī divi televizori.

Žēlsirdības skola diakonijas kalpotājiem

LELB Diakonijas centrs aicina uz diakonijas kalpotāju apmācībām - 6.maijā no plkst. 10:30 līdz 16:00 Žēlsirdības Skolas 3. nodarbība "Kalpošana ar klātbūtni", ko vadīs Dana Kalniņa-Zaķe. Reģistrēšanās līdz 1. maijam.