Jaunais iesvētes kurss no 6. septembra

Iesvētes kurss sāksies trešdien, 2017. gada 6. septembrī, plkst. 19.00. Nodarbības vada draudzes mācītāji Linards Rozentāls, Kaspars Simanovičs un Indulis Paičs, un tās notiek Rīgas Lutera Draudzes centrā, Torņakalna ielā 5, Rīgā.

Diakonijas nometne

Uzsākot jauno sezonu, aicinām esošos kalpotājus un tos, kuri gribētu pievienoties draudzes diakonijas darbam, uz nometni "Trīskārt vesels"', kurā runāsim par ķermeniskajām, dvēseliskajām un garīgajām praksēm mūsu veselībai.
Nometne notiks 9.-10. septembrī, rekolekciju mājā Jūrmalā, Dzintaros, Saules ielā 9.
Pieteikšanās līdz 4.septembrim draudzes kancelejā vai zvanot diakonijas darba vadītājai Ievai Ansonei pa tālr. 28345443. Dalības maksa 10 eiro.

Klusuma baznīca pilsētas vidū – piesakies dežūrai!

Kā katru gadu, mēs vēlamies vasarā turēt dievnamu atvērtu darba dienās no plkst. 12.00 līdz 18.00. Atvērta baznīca pilsētā ir kā veldzējoša oāze, kur atpūsties no ikdienas skrējiena un pabūt klusumā un vienatnē. Baznīca sabiedrībai var kalpot, arī vienkārši atverot savas durvis.

Lai tas būtu iespējams, neiztikt bez atsaucīgiem draudzes locekļiem, kas šajā laikā pieskatītu baznīcu. Aicinām atvēlēt vienu vai vairākas dienas vasarā, lai pabūtu baznīcas mierinošajā vēsumā un dotu iespēju to izbaudīt arī citiem!

Pieteikties dežūrām varēs baznīcā.

Atbalsta grupa līdzatkarībā no 27. septembra

No 2017. gada 27. septembra baznīcas pagrabzālē katru trešdienu plkst. 18:30 notiks 12 nodarbību cikls Atbalsta grupai līdzatkarībā.

Atbalsta grupa līdzatkarībā ir paredzēta cilvēkiem, kuriem ir attiecību atkarība jeb līdzatkarība. Līdzatkarība ir emocionāls, psiholoģisks un uzvedības stāvoklis, kas veidojas no tā, ka cilvēks ilgstoši ir bijis pakļauts un praktizējis vardarbīgus, nomācošus, parasti ģimenē, vai pat no paaudzes paaudzē nodotus "likumus", kuri liedz paust patiesās jūtas, liedz tieši un atklāti runāt par svarīgiem, personīgiem un attiecību jautājumiem, un kuru rezultātā ir paralizēta pilnvērtīga dzīve un pilnvērtīgas attiecības.

Pirmslaulību seminārs augusta otrdienās!

Rīgas Lutera draudzē sākusies pieteikšanās pirmslaulību semināram, kas notiks 1., 8., 15. un 22. augustā plkst. 19:00 Draudzes centrā Torņakalna ielā 5.

Četru nodarbību cikls paredzēts ne vien pāriem, kas vēlas precēties, bet arī tiem, kas jau ir laulājušies un/vai piedzīvo izaicinājumus un grūtības attiecībās. Seminārā kopā ar Rīgas Lutera draudzes mācītāju Kasparu Simanoviču meklēsim atbildes uz jautājumiem par to, ko varam sagaidīt laulības dzīvē, kāpēc attiecībās kāpuma periodi mijas ar krituma brīžiem, kāpēc rodas konflikti un kā risināt strīdus, kā tikt galā ar attiecību lielākajiem pārbaudījumiem u.c.