Žēlsirdības skola diakonijas kalpotājiem

LELB Diakonijas centrs turpina diakonijas kalpotāju apmācības un aicina uz "Žēlsirdības skolas" 6. nodarbību "Dzīves noslēguma un nāves garīgie aspekti. Kā nekļūt par bezpalīdzīgu glābēju.” (vadīs mācītājs Linards Rozentāls). Tā notiks 4. novembrī no plkst. 10:30 līdz 16:00 Rīgas Vecajā Sv.Ģertrūdes baznīcā, Ģertrūdes ielā 8. Reģistrēšanās līdz 30.oktobrim! >>

Rudens talka pie baznīcas 4. novembrī!

Sestdien, 4. novembrī, plkst. 10:00 notiks Rīgas Lutera baznīcas un tās apkārtnes sakopšanas rudens talka!

Talcinieku pulcēšanās notiks baznīcā uz īsu svētbrīdi un darbu sadalīšanu. Talkā paredzēta lapu grābšana, baznīcas uzkopšana, Draudzes nama logu mazgāšana u.c. darbi.

Lūgums ģērbties āra darbiem piemērotā apģērbā, līdzi ņemot darba cimdus un grābekļus. Pēc talkas, ap plkst. 13.30, vieglas pusdienas Draudzes namā.

Lutera-Draudzes-altars_A-Greiema zimejums-page-001

Rīgas Lutera baznīcas altāris ceļa jūtīs

Gada sākumā Rīgas Lutera draudze izsludināja dizaina un tehnisko risinājumu metu konkursu jauna baznīcas altāra projektam, tomēr pieteikumu bija pārāk maz, lai konkurss varētu notikt. Tomēr darbs pie jauna altāra vīzijas un izveides turpinās. Pašlaik savu redzējumu esam lūguši izteikt arhitektam Andrim Kronbergam.

Seminārs par kara laika mazbērniem

Kā labāk abām - kara un kara seku - skartajām paaudzēm saprasties? Kā saprast mulsinošo savos vecākos un vecvecākos? Kā rast izskaidrojumus? Ko darīt, ja otrs neko nesaka? Ko darīt, ja otrs par to visu runā pārāk daudz? Ko darīt, ja tie, kuriem mēs varētu jautāt, jau ir mūžībā? Ko darīt ar mantojumu, ko viena paaudze neapzinoties nodod nākamajai? Kā ar to tikt galā - labāk vienam vai kopā ar citiem? Par to seminārā 24. oktobrī, plkst. 18:00.

Diakonijas akcija “Dienišķā maize”

Tuvojoties Pļaujas svētiem, visu oktobri aicinām piedalīties Rīgas Lutera draudzes Diakonijas labdarības akcijā "Dienišķā maize", ziedojot pārtikas produktus tās pārziņā esošajiem trūcīgajiem un vecajiem un vientuļajiem ļaudīm.

Draudzes koris, bērnu un jauniešu ansamblis un ģitāristu ansamblis aicina jaunus dalībniekus!

Sākot ar 5. septembri, otrdienās plkst. 19.00 draudzes kora mēģinājumi baznīcas pagrabzālē. Kori vada diriģents Matīss Tučs (+371 25969818). Koris ir ceļā uz Dziesmu svētkiem un aicina jaunus, aktīvus dalībniekus!

Sākot ar 3. septembri, katra mēneša pirmajā svētdienā plkst. 12.00 bērnu un jauniešu ansambļa un ģitāristu ansambļa nodarbības Draudzes centrā. Piedalīties aicināti visi, kam patīk mūzika, patīk dziedāt vai spēlēt kādu mūzikas instrumentu.

PALDIES VISIEM, KAS ATBALSTĪJĀT AKCIJU “CEĻĀ UZ SKOLU”

Esam palīdzējuši 90 bērniem no maznodrošinātām ģimenēm uzsākt jauno mācību gadu, dāvinot kancelejas preces, dāvanu kartes, apģērbu un apavus. Divdesmit ģimenes saņēma dāvanu kartes par kopējo summu 365 eiro grāmatu un citu skolai nepieciešamu preču iegādei. Trīsdesmit deviņām ģimenēm varējām sagādāt apģērbu un apavus.

Paldies visiem ziedotājiem, drēbju kameras komandai un Birojam Ekspo!