Aicinām atbalstīt Rīgas Lutera draudzes mācītājus

Svētdien, 18. februārī, dievkalpojuma izskaņā, Rīgas Lutera draudzes priekšnieks Viesturs Kuļikovskis uzrunāja draudzes locekļus, nolasot savu PAR manifestu mācītāju atbalstam. Ikviens ir laipni aicināts pievienoties un parakstīt to, vai paust cita veida atbalstu mūsu mācītājiem, kuri iestājas par tādu baznīcu, kas palīdz katram cilvēkam garīgi nobriest un atrast savu ceļu.

Septiņas nedēļas bez atturēšanās

Daudzi miljoni Eiropas kristiešu ikgadu Lielā gavēņa laikā piedalās īpašā evaņģēliskās baznīcas rīkotajā akcijā “Septiņas nedēļas bez…”. Katru gadu šai akcijai ir savs aicinājums, atšķirīgs raksturs, tēma un pārdomu loks.

Pelnu dienas dievkalpojums

Trešdien, 14. februārī, plkst. 18.00 Rīgas Lutera baznīcā notiks Pelnu dienai veltīts dievkalpojums.

Viesģimeņu iniciatīva patvēruma meklētājiem

21. janvāra diskusijā tika pārrunātas patvēruma meklētāju vajadzības un tika meklētas idejas kopīgai laika pavadīšanai. Klātesošie dalījās savā pieredzē, kas gūta saskarsmē ar patvēruma meklētājiem, kā arī varēja uzzināt, kā kļūt par viesģimeni šiem cilvēkiem.

IZMAIŅAS DARBA LAIKOS

Sākot ar 6. februāri, mācītājs Kaspars Simanovičs apmeklētājus pieņems otrdienās no plkst. 15.30 līdz 18.30. Kanceleja turpmāk strādās arī otrdienās no plkst. 15.30 līdz 19.00, bet sestdienās būs slēgta.

ATBALSTA GRUPA EMOCIONĀLI TRAUKSMAINU JAUNIEŠU VECĀKIEM

No 31. janvāra Rīgas Lutera draudzē emocionāli trauksmainu jauniešu vecākiem ir radīta iespēja satikties, lai saprotošā vidē izrunātu savus pārdzīvojumus un raizes, kopīgi meklētu risinājumus un apspriestu jau izstrādātas metodes un reālas pieredzes, kā vecākiem saglabāt savu iekšējo mieru un palīdzēt saviem bērniem.

Atbalsta grupa līdzatkarībā no 24. janvāra

No 2018. gada 24. janvāra baznīcas pagrabzālē katru trešdienu plkst. 18:30 notiks 12 nodarbību cikls Atbalsta grupai līdzatkarībā. Atbalsta grupa līdzatkarībā ir paredzēta cilvēkiem, kuriem ir attiecību atkarība jeb līdzatkarība. Līdzatkarība ir emocionāls, psiholoģisks un uzvedības stāvoklis, kas veidojas no tā, ka cilvēks ilgstoši ir bijis pakļauts un praktizējis vardarbīgus, nomācošus, parasti ģimenē, vai pat no paaudzes paaudzē nodotus "likumus", kuri liedz paust patiesās jūtas, liedz tieši un atklāti runāt par svarīgiem, personīgiem un attiecību jautājumiem, un kuru rezultātā ir paralizēta pilnvērtīga dzīve un pilnvērtīgas attiecības.

VAKANCE! Meklējam apkopēju!

Lutera draudze steidzami meklē apkopēju darbam Draudzes centrā. Ja vēlaties pieteikties vakancei vai pazīstat kādu, kurš varētu vēlēties, lūdzam sazināties ar namzini Normundu Eihi.