Aktualitātes

Likuma grozījumi beidzot ļauj ikvienam vecākam likumīgi atvadīties no sava Zvaigžņu bērna

Līdz ar ilgi gaidītajiem un nesen oficiāli izsludinātajiem grozījumiem Seksuālās un reproduktīvās veselības likumā, visiem vecākiem Latvijā ir nodrošinātas viņu tiesības atvadīties no sava Zvaigžņu bērna neatkarīgi no grūtniecības laika, kurā viņš gājis bojā. Tāpat likums uzliek par pienākumu ārstniecības iestādēm cieņpilni izturēties pret to Zvaigžņu bērnu mirstīgajām atliekām, no kurām vecāki atsakās.

Kapusvētki

Svētdien, 29. jūlijā, Rīgas Lutera draudzes kapusvētki: plkst. 14.00 Ziepniekkalna kapos, plkst. 14.00 Jaunmārupes kapos, plkst. 16.00 Mārupes kapos.

DRAUDZES VASARAS NOMETNE TIEK PĀRCELTA UZ 2019. GADU

Ņemot vērā pastiprināto interesi par Latvijas simtgades Dziesmu svētku aktivitātēm, kā arī sarunu festivālu "Lampa", kas sakrīt ar mūsu draudzes vasaras nometnes norises laiku, draudzes padome pieņēma lēmumu pārcelt vasaras nometni uz 2019. gadu.

20. maijā svinēsim Vasarsvētkus Torņakalnā

Vasarsvētkos, 20. maijā, visi mīļi aicināti apmeklēt Citādo dievkalpojumu 2018 "Tavs atspulgs ir manī". Kāpēc gan citādais? Tas ir labdarības dievkalpojums ar koncertu, kurā piedalās pazīstami Latvijas mūziķi, lai vāktu ziedojumus kādam sabiedrībai un draudzei svarīgam mērķim. Šogad visi Citādajā dievkalpojumā gūtie ziedojumi tiks novirzīti jaunā Rīgas Lutera baznīcas altāra projekta realizēšanai. Pēc svētku koncerta Draudzes namā būs iespēja detalizētāk iepazīties ar izstrādāto jaunā altāra projektu un piedalīties diskusijā!