Vakance: draudzes darba administrators

Rīgas Lutera draudze meklē draudzes darba administratoru

Darba pienākumi

1. Darbs ar apmeklētājiem to pieņemšanas laikā (31 stunda nedēļā);
2. Pasākumu un dievkalpojumu norises koordinēšana Draudzes centrā un baznīcā;
3. Kristību, iesvētību, laulību dokumentācijas sagatavošana;
4. Draudzes locekļu datubāzes uzturēšana;
5. Nepieciešamības gadījumā aizvietošanas kārtībā veikt atsevišķas grāmatveža darba pamatfunkcijas (grāmatveža kvalifikācija nav nepieciešama).

Darba apjoms

Pilna slodzes darbs (līdz 40 stundām nedēļā), apmeklētāju pieņemšanas laikā darbs draudzes kancelejā (Pirm 16-21, Otr 16-21, Tr 16-21, Cet 10-18, Pie 10-18), pārējā laikā iespējams strādāt attālināti. Brīvdienas – sestdiena, svētdiena.

Prasības pretendentiem

  • Labas saskarsmes un komunikācijas prasmes, spēja veidot un uzturēt produktīvas darba attiecības.
  • Vispārējas datorprasmes (Word, Excel, e-pasts), vēlamas pamatzināšanas krievu un angļu valodās.
  • Precizitāte, spēja strādāt pastāvīgi, atbildības sajūta.
  • Prasme sakārtot prioritātes, strādāt pie vairākiem darba uzdevumiem vienlaicīgi.
  • Prasme iegūt darbam nepieciešamo informāciju (piemēram, internetā, valsts iestādēs utt.), apgūt jaunas zināšanas.
  • Piederība Rīgas Lutera draudzei, priekšzināšanas un darba pieredze tiks uzskatītas par priekšrocību.

Mēs piedāvājam

  • Iespēju dot nozīmīgu ieguldījumu draudzes darbā.
  • Atalgojumu 350.00 euro mēnesī neto (pēc nodokļu nomaksas).
  • Stabilu nodarbinātību, sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu.
  • Draudzīgu kolektīvu, kas vienmēr gatavs saprast un atbalstīt!

Pretendentiem lūdzam sūtīt pieteikuma vēstuli un CV uz e-pasta adresi vanda.bruvele@gmail.com līdz 2015. gada 12. aprīlim.

  • Pastāsti citiem