Vakance! Draudze meklē baznīcas dežurantu!

Rīgas Lutera evaņģēliski luteriskā draudze aicina savam nelielajam algoto darbinieku kolektīvam pievienoties baznīcas dežuranti/-u!

Divas pusslodzes darbam baznīcā uz nenoteiktu laiku.

Galvenie amata pienākumi:
1. Baznīcas dežuranta pamatuzdevums ir nodrošināt savlaicīgu iekļūšanu Rīgas Lutera baznīcā dievkalpojumu un citu pasākumu apmeklētājiem, un uzturēt baznīcas telpu pienācīgā kārtībā.
2. Dievkalpojuma vai cita pasākuma laikā jāuzturas baznīcas ēkā pie galvenās ieejas, un jāuzrauga ienākošo un izejošo cilvēku plūsma.
3. Jāpārrauga brīvprātīgo palīgu (grāmatu dalītāju un vasaras dežurantu) darbs.
4. Jāorganizē altāra un baznīcas zāles dekorēšana atbilstoši baznīcas gadam.
5. Jāuztur kārtībā un tīrus altāra pārsegus un citus sakrālos priekšmetus, un jāuzrauga baznīcas telpu tīrība, kā arī, nepieciešamības gadījumā, tās jāuzkopj.
6. Jāuzrauga, vai pietiekamā daudzumā ir sveces, salvetes un citas dievkalpošanas un reliģisko darbību nodrošināšanai nepieciešamas lietas, un vajadzības gadījumā (sadarbībā ar attiecīgiem darbiniekiem) jānodrošina to iegāde;
7. Mācītāju vai draudzes priekšnieka un valdes priekšnieka uzdevumā jāveic arī citas aktivitātes, kas pēc darba būtības Darbiniekam ir jāpilda vai jāorganizē.

Prasības pretendentiem:
1. Labas latviešu valodas zināšanas. Krievu un angļu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;
2. Labas saskarsmes prasmes un pozitīva attieksme pret cilvēkiem un darbu;
3. Spēja strādāt komandā, spēja pielāgoties un risināt problēmas dažādās situācijās kā arī prasme strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos;
4. Organizatoriskās, plānošanas un prioritāšu izvēles prasmes, precizitāte un punktualitāte;
5. B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību;
6. Teoloģiskās zināšanas un/vai piederība draudzei tiks uzskatītas par priekšrocību.

Darba samaksa atbilstoši nostrādātajām stundām, par vienu nostrādātu stundu EUR 5,00 pirms nodokļu nomaksas. Veselības apdrošināšana. Darba vide vēsturiskā telpā ar mūsdienīgu gaisotni un vērtību saglabāšanu.

Pieteikumus lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi: kanceleja@luteradraudze.lv
Papildus informācija par darbu: inese.stankevica@luteradraudze.lv