Seminārs “Kas notiek mūsu bērna kristībās?”

Kādēļ mēs vēlamies kristīt savus bērnus? Vienkāršākā atbilde ir – tādēļ, ka viņus mīlam un vēlamies viņiem sniegt vislabāko aprūpi un aizsardzību, lai sekmētu viņu izaugsmi un briedumu. Taču – kas ir kristības, kāda ir to nozīme cilvēka dzīvē? Kāda ir vecāku, krustvecāku un kristīgās kopienas loma cilvēka tālākajā attīstībā? Vai kristībās nepieciešami kādi īpaši atribūti – krustiņš, svece u.tml. lietas? Kāda ir kristību svētbrīža kārtība – kādēļ tiek lasīti konkrētie Bībeles panti un sacītas konkrētas lūgšanas?

Par šiem un citiem jautājumiem vairāk mācītāja Kaspara Simanoviča vadītajā divu lekciju seminārā “Kas notiek mūsu bērna kristībās?” 30. jūnijā un 1. jūlijā plkst. 19.00.

Dalība par ziedojumiem.

Pieteikšanās

Vārds:
Uzvārds:
E-pasts:
   Piekrītu datu apstrādei (RLD privātuma politika)
   Vēlos saņemt draudzes jaunumus savā e-pastā
Drošības kods: captcha
 
  • Pastāsti citiem