Oktobra semināri un nodarbības

Meditācijas vakari

No 1. oktobra pirmdienās plkst. 19.00 Draudzes centrā notiks meditācijas vakari ar mācītāju Induli Paiču. Meditācijas vakars sākas ar aptuveni 40 minūšu ilgu mācītāja priekšlasījumu, kam seko 20 minūšu meditācija jeb klusā lūgšana, savukārt nobeigumā paredzēts laiks jautājumiem un atbildēm. Nodarbības notiek par ziedojumiem, iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.
Plašāka informācija>>

Genogrammas seminārs

5. un 6. oktobrī notiks divu dienu seminārs “Manas dzimtas samezglojumi un svētības.” Seminārs palīdz detalizēti ieraudzīt, kā dzimtas lielākie notikumi un savstarpējās attiecības spēj ietekmēt cilvēku tagadnes uzvedību un ikdienu, un rast psiholoģiskus un garīgus risinājumus, lai atbrīvotos no pagātnes nospiedumiem. Dalība seminārā tikai ar iepriekšēju pieteikšanos.
Plašāka informācija un pieteikšanās >>

Dejas meditācija

Divreiz mēnesī, ceturtdienās, plkst. 19.30 notiek dejas meditācijas nodarbības “Deja kā lūgšana”, ko vada Diāna Cērmane no Sv. Jāzepa klostera. Nodarbības ilgums 1,5 st. Uz nodarbību aicināts ikviens interesents ar vai bez priekšzināšanām, līdzi ņemot vieglus, klusus apavus. Nodarbības notiek par ziedojumiem, iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Tuvākās nodarbības: 4. un 18. oktobrīPlašāka informācija >>

Seminārs atbalstam pēc šķiršanās

No 13. oktobra sestdienās plkst. 10.00 Draudzes centrā notiks 4 nodarbību seminārs atbalstam pēc šķiršanās. Uz semināru aicināts ikviens, kurš izjūt šķiršanās sāpes un meklē ceļus, kā atgūties. Semināru vada sistēmiskā ģimenes psihoterapeite Nansija Lībiete. Dalība seminārā tikai ar iepriekšēju pieteikšanos. Plašāka informācija un pieteikšanās >>

Atbalsta grupa sērojošiem vecākiem

No 15. oktobra pirmdienās Draudzes centrā notiks 5 nodarbību cikls sērojošiem vecākiem. Uz atbalsta grupu aicināti vecāki pēc bērniņa zaudējuma, lai smeltos spēkus dzīvot tālāk pilnvērtīgi, bez aizvainojuma, dusmām un vainas apziņas, izrunātu par to, kas palicis neizrunāts, dalītos ar pieredzi un rastu atbildes, kā arī kopīgi paklusētu un pieminētu savus bērniņus.
Plašāka informācija >>

nodarbību cikls “Kas notiek mūsu attiecībās?”

Oktobrī notiks četru nodarbību cikls par vīrieša un sievietes attiecībām, kopdzīves jēgu, dinamiku un attīstību. Seminārs paredzēts ikvienam interesentam, kurš vēlas padziļināti saprast savas attiecības, pāriem, kuri saskārušies ar attiecību pārbaudījumiem vai kuri vēlas laulāties. Pirmā nodarbība notiks otrdien, 16. oktobrī, plkst. 19.00 Draudzes centrā. Dalība pasākumā par ziedojumiem. Plašāka informācija un pieteikšanās >>

  • Pastāsti citiem