Atvērta pieteikšanās semināram “Dvēseles bērns Eneagrammā”

2019. gada 4. un 5. janvārī aicinām visus eneagrammas interesentus uz īpašu un sengaidītu semināru “Dvēseles bērns eneagrammā”!

Lai arī mēs katrs piederam pie sava eneagrammas rakstura, mūsu sirds atrodas citur. Mūsu dvēsele dzīvo nevis no tā, par ko esam jau kopš agrīnas bērnības izveidojušies un izveidoti, bet no tā, kas mēs bijām, kad dzimām, nācām šajā pasaulē, kad bijām mazi bērni. Tur mēs bijām patiesi, autentiski, mīlēti un mīloši – nupat dzimuši no Dieva. Tas nav nekur pazudis, tikai aizmirsts, paslēpts un paslēpies. Mūsu katra dvēseles bērns. Tas, kas var palīdzēt mums kļūt viengabalainiem, dziedinātiem, nobriedušiem šodien, kad esam jau pieauguši. Šajā seminārā mēs dosimies sava dvēseles bērna meklējumos. Dvēseles bērns ar mums spēlē paslēpes. Taču mums nav jāmeklē nezin kur un nezin kas. Mēs zinām, kas mēs esam, mēs atceramies savu bērnību, mēs sevi pazīstam. Mēs zinām – mūsu katra dvēseles bērns slēpj sevī mūsu īsto enerģiju, dzīvesspēku, iedvesmu un motivāciju. Mūsu katra patieso Garu. Mēs meklēsim un atradīsim! Jo katrs, kas meklē, atrod, un klauvē, tam atver. Vai ne?

Par semināru

Semināra norises laiks: piektdiena, 4. janvāris (18.00 - 21.00);
Semināra norises laiks: sestdiena, 5.janvāris (10.00 - 19.00).

Semināra norises vieta: Rīgas Lutera Draudzes centrs, Torņakalna ielā 5, Rīgā.
Semināra norises vieta: Teritorijā ir plaša, bezmaksas auto stāvvieta.

Semināru vada: Andreāss Eberts (Vācija).

Semināra valoda: vācu valoda ar tulkojumu latviešu valodā.

Ieteicamais ziedojums: EUR 70*.

* Vēlamais ziedojums aprēķināts, ņemot vērā semināra norises, pusdienu un kafijas paužu izmaksas. Ja Jums ir vēlme un iespēja ziedot vairāk, būsim par to pateicīgi! Ja Jums nav iespēju segt semināra izmaksas pilnā apmērā finansiālu grūtību dēļ, lūdzam sazināties ar mācītāju Linardu Rozentālu, linards.rozentals@luteradraudze.lv.

Sagatavošanās semināram

Bērnības rotaļļietas un fotogrāfijas: lūgums dalībniekiem uz semināru ņemt līdzi savas bērnības (līdz 6 gadu vecumam) rotaļlietas un fotogrāfijas!

Eneagrammas tips: semināra dalībniekiem vēlams zināt savu eneagrammas tipu. Ja Jums ir nepieciešams tests sava eneagrammas tipa noteikšanai, atzīmējiet to pieteikuma formā.

Pieteikšanās

Semināra dalībnieku grupa ir nokomplektēta.

Par semināra vadītāju

lejupielādeAndreāss Eberts ir vācu teologs un daudzu grāmatu autors. Vada seminārus par eneagrammu un iekšējo lūgšanu (Herzensgebet) ASV, Norvēģijā, Šveicē, Rumānijā, Austrijā, Dienvidkorejā. Plašāk Eiropā pazīstams kā grāmatas “Eneagramma. Deviņas dvēseles sejas” autors, ko uzrakstījis 1989. gadā kopā ar franciskāni Ričardu Roru. Līdz 2017. gadam vadīja Sv. Martina Garīgo centru Minhenē. Latvijā un Rīgas Lutera draudzē A. Eberts viesojies 2013. un 2015.gadā, vadot eneagrammas un genogrammas nodarbības par dzimtas samezglojumiem un svētībām.

  • Pastāsti citiem