28. septembrī – seminārs par miršanu un nāvi

Projekta “Iesaisties, palīdzi un mainies!” ietvaros 2013. gada 28. septembrī plkst. 10.00 Rīgas Lutera draudzes centrā, Torņakalna ielā 3/5, Rīgā notiks sestais Vecāku mājas un Bērnu slimnīcas brīvprātīgo darbinieku apmācības seminārs “Dzīvot līdz pēdējam elpas vilcienam: aiziešanas, atlaišanas un sērošanas ceļš”.

Kā pieņemt miršanu un nāvi par savas dzīves neatņemamu daļu? Ko mācīties no cilvēkiem, it īpaši, bērniem, kuri dzīvēs ir sācies šis – noslēdzošais posms? Kā un ko runāt ar mirstošajiem? Kāds izskatās šīs noslēdzošais ceļš? Un, kas ar mums notiek, kad aiziešana ir notikusi? Kā ar bēdām dzīvot, nevis tikt ar tām galā? Kā nonākt – cauri sērām ejot – pie dzīves dziedināšanas?

Semināru vadīs Dana Kalniņa-Zaķe, P.Stradiņa slimnīcas Garīgā aprūpes dienesta vadītāja, kapelāne un Linards Rozentāls, Rīgas Lutera draudzes mācītājs, Bērnu slimnīcas Vecāku mājas kapelāns.

Lai pieteiktos semināram, lūdzu, līdz 27.09.2013. aizpildiet anketu: http://www.surveymonkey.com/s/RV6M2KH Lūgums pēc anketas aizpildīšanas nospiest anketas apakšā iezīmēto laukumu, kurā ir ierakstīts “Done”, bez tā nospiešanas pieteikums netiks iesniegts un saņemts.

Norādes Lutera draudzes nama atrašanai: Google maps.
Pie draudzes nama ir bezmaksas auto stāvvieta un velosipēdu novietne. Semināra laikā ir nodrošināta kafijas pauze.

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.