Seminārs par palīdzošo profesiju problemātiskiem aspektiem

Sestdien, 26. oktobrī, plkst. 10.00 Bērnu slimnīcas Vecāku māja un Rīgas Lutera draudze aicina uz semināru brīvprātīgajiem “Palīdzošo profesiju problemātiskie aspekti. Kā palīdzētājs var palīdzēt pats sev?”

Brīvprātīgajā darbā (un ne tikai) mēs bieži saskaramies ar situācijām, kad vajadzība pēc mums katra ir lielāka nekā viens cilvēks to var piepildīt. Mēs sākam ar augstiem ideāliem, plašām vīzijām, dziļu aicinājumu, bet vienā brīdī nonākam līdz iekšējam izsīkumam, bezpalīdzībai, klusam izmisumam, neiecietībai vai vainas apziņai. Iespējams tāpēc, ka rūpējoties par citiem, esam aizmirsuši parūpēties par sevi. Taču tikai tas, kurš mīl sevi, spēj pa īstam mīlēt arī citus. Tikai tas, kurš rūpējas par sevi, var pa īstam parūpēties par citiem. Mums ir jāmācās sevi sniegt citiem tikai tad, kad mums ir ko sniegt, nevis tad, kad no mums to kāds pieprasa. Arī kalpojot var izdegt. Kā līdz tam nenonākt?

Semināru vadīs garīgās un emocionālās aprūpes darba praktiķi ar ilgstošu personisko un profesionālo pieredzi šajā jomā. Seminārā aicināti piedalīties gan esošie Bērnu slimnīcas un Vecāku mājas brīvprātīgie, gan tie, kas par tādiem vēlas kļūt.

Lai pieteiktos semināram, līdz 24.10.2013 nepieciešams aizpildīt pieteikšanās anketu.

Seminārs notiks Rīgas Lutera draudzes centrā, Torņakalna ielā 3/5, Rīgā. Pie draudzes nama ir bezmaksas auto stāvvieta un velosipēdu novietne.