Viesģimeņu iniciatīva patvēruma meklētājiem

21. janvārī Draudzes centrā ikviens interesents bija aicināts uz informatīvu pasākumu un diskusiju par iespēju iesaistīties viesģimeņu iniciatīvā patvēruma meklētājiem. Tika pārrunātas patvēruma meklētāju vajadzības un komunikācija ar citu kultūru pārstāvjiem. Klātesošie dalījās savā pieredzē, kas gūta saskarsmē ar patvēruma meklētājiem, kā arī varēja uzzināt, kā kļūt par viesģimeni šiem cilvēkiem.

Dalībnieki varēja cienāties ar libāniešu saldumiem, aprunāties ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem un kopīgi meklēt idejas laika pavadīšanai ar patvēruma meklētājiem.

Pateicamies visiem dalībniekiem par atsaucību un aktīvo dalību pasākumā. Jo īpaši pateicamies biedrības “Patvērums “Drošā māja”” vadītājai Sandrai Zalcmanei un biedrības “Gribu palīdzēt bēgļiem” pārstāvei Laurai Bužinskai par aktuālo informāciju saistībā ar patvēruma meklētājiem Latvijā, kā arī Malakai, Jarai un Ilzei par saldumu pagatavošanu.

Lai pieteiktos par viesģimeni lūdzam aizpildīt pieteikuma anketu. Vairāk informācijas, rakstot uz e-pasta adresi darta.seso@gmail.com.

  • Pastāsti citiem