Jaunais iesvētes kurss no 6. septembra

Iesvētes kurss sāksies trešdien, 2017. gada 6. septembrī, plkst. 19.00. Nodarbības vada draudzes mācītāji Linards Rozentāls, Kaspars Simanovičs un Indulis Paičs, un tās notiek Rīgas Lutera Draudzes centrā, Torņakalna ielā 5, Rīgā.

Pieteikšanās

Vārds:
Uzvārds:
E-pasts:
Tālrunis:
Drošības kods: captcha

Nodarbību plāns

Trešdiena     6. septembris     Ievads: cilvēks – Dievs – ticība – reliģijas.

Trešdiena    13. septembris    Ētika. Baušļi: 5., 4. un 6.

Trešdiena    20. septembris    Baušļi: 3. un 7., 2. un 8.

Trešdiena    27. septembris    Baušļi: 1. un 9., 10.

Trešdiena    4. oktobris          Kristus.

Trešdiena    11. oktobris        Dievs.

Trešdiena    18. oktobris        Svētais Gars

Sestdiena    21. oktobris, 12.00-17.00    Rekolekcijas „Mana garīgā pieredze”

Trešdiena    25. oktobris         Bībele: Vecā un Jaunā Derība

Trešdiena    1. novembris       Baznīca: draudze – konfesijas – luterisms

Trešdiena    8. novembris       Baznīcas liturģiskais gads. Mūzika. Dievkalpojums

Trešdiena    15. novembris     Sakramenti: kristība – iesvēte; svētais vakarēdiens

Noteikumi

• Regulāri jāapmeklē iesvētes nodarbības;
  • Iespēju robežās jāapmeklē dievkalpojumi;
  • Iesvētes kursa laikā jāizlasa Jaunā Derība;
  • Līdz 15. novembrim jāiesniedz mācītājam Kasparam Simanovičam (Kaspars.Simanovics@LuteraDraudze.lv) rakstu darbs “Kāpēc es gribu iesvētīties?”

Kristības un iesvētības

Kristības notiks sestdien, 18. novembrī, dievkalpojumā plkst. 18.00. Pulcēšanās baznīcas mazajā zālē pagrabstāvā, ieeja – baznīcas aizmugurē. Iesvētības notiks svētdien, 19. novembrī, dievkalpojumā plkst. 12.00. Pulcēšanās Draudzes centrā plkst.11.30.

Materiāli

Ja nav apmeklēta kāda nodarbība, par tās tēmu ieteicams izlasīt J. Rubeņa un M. Subača grāmatā „Dievs ir tepat” vai arī noskatīties atbilstošo nodarbības videoierakstu mājaslapā www.luteradraudze.lv Mediatēkas sadaļā „Ievads kristietībā”: Iepriekšējo iesvētes kursu lekcijas Grāmatas Iesakām izlasīt:

• Kailā tagadne, R. Rors
  • Kritiens augšup, R. Rors
  • Jēzus vērtības mūsdienās, A.Nolens
  • Lūgšana “Mūsu Tēvs”, J.Rubenis, M.Subačs
  • Dievs ir tepat, J.Rubenis, M.Subačs
  • Ievads kristīgajā meditācijā, J.Rubenis
  • Ceļš, kuru izvēlēties, S.Peks
  • Dziedinošās pārmaiņas, Henrijs Klauds
  • Kad pagātne ir tagadne, D. Ričo
  • Atkarīgo domāšana, Ā. Tverskis
  • Apdāvinātā bērna drāma, A. Millere

Daļu no minētām grāmatām var iegādāties Draudzes centrā vai paņemt Draudzes bibliotēkā.

Kontaktinformācija

Atbildīgais par iesvētes kursu ir mācītājs Kaspars Simanovičs, tālr. 26146394, e-pasts: Kaspars.Simanovics@LuteraDraudze.lv Neskaidru jautājumu risināšanai ikviens aicināts personiski vērsties pie draudzes mācītājiem viņu pieņemšanas laikā. Dievkalpojumi Rīgas Lutera draudzē notiek ceturtdienās 18.00, sestdienās 18.00, svētdienās 10.00 un 12.00.